Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2349 komentarzy

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Moje komentarze

 • Łaskawcy z Gównianej
  "Czy zatem przypadkiem nie jest tak, że środowisko „Gazety Wyborczej" postanowiło rozprawić się z politycznym wrogiem – ks. Jankowskim – po jego śmierci używając zarzutu pedofilii i to w taki sposób, że nieżyjący ksiądz bronić się nie może? "

  To i tak okazali wielkoduszność, że dopiero po śmierci, bo w przypadku dr D. Ratajczaka rozprawili się przed i to tak do końca....jego życia.
  Amerykański pisarz JP Bellinger w "PressTV" wysunął podejrzenie, że za śmiercią D.Ratajczaka stał Uri Brodsky, agent Mossadu, który w tym czasie przebywał w Polsce i został 4 czerwca 2010 roku aresztowany na lotnisku Okęcie na podstawie europejskiego nakazu aresztowania wydanego przez Niemcy. Po przeprowadzeniu procedury ekstradycyjnej, w dniu 12 sierpnia 2010 roku został przekazany stronie niemieckiej, by już 13 sierpnia na podstawie decyzji niemieckiego sądu, który zastosował zwolnienie go za kaucją, znaleźć się w Izraelu. Gazeta Wyborcza tryumfowała:"Uri Brodsky na wolności" (http://wyborcza.pl/1,75477,8249733,Uri_Brodsky_na_wolnosci.html).
  Pedofil? Nie tylko - Gorzej: antysemita!
 • @Hades 22:11:28
  "No a jak i z kim wrócił?"

  Wrócił tym samym pociągiem, wraz z rodzinami katyńskimi a zaświadczali to podróżujący z nim.

  "To co sądzisz o jarku, maciorewiczu, płaszczaku, kureskim, bruździńskim?"

  Gdybyś był człowiekiem potrafiącym logicznie myśleć, to nie zdawałbyś mi takich pytań, bo wczesniej zapoznał byś się z moimi opiniami na ten temat zawartymi w moich notkach na neon24 i salon24.
  Tacy dyskutanci jak ty są albo leniwi, albo uważają, ze wiedzą najlepiej i nie musza nic sprawdzać.
  Jeśli nie potrafisz dokonać takiej samooceny, to świadczy bardzo źle o twojej kondycji intelektualnej i etycznej.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Wrzodak Z. 21:33:45
  "Jeszcze raz apeluję do ciebie, Masz władze, macie szerokie grono ludzi w każdych instytucjach państwowych, ,,swoich przyjaciół" z usraela, tel Avivu, Buntestagu, możecie wszystko wyjaśnić,..."

  Nie musisz do mnie apelować, ale czytając mój post, zrozumieć, co w nim zawarłem, w kontekście działań śp. J.Szczypińskiej w tej sprawie.
  Skoro ciężko Tobie i innym zrozumieć sens tej notki, to muszę napisać i wyjaśnić "jak krowie na rowie":

  - z tekstu tego wynika, że odpowiedź ministra B.Klicha na interpelację J.Szczypińskiej nr 9562, w sprawie rzeczywistej godziny startu TU154M nr 101 z Okęcia, była na tyle niebezpieczna dla A.Macierewicza, że zapewne on wpłynął na decyzję śp. J.Szczypińskiej by przestała zgłębiać sprawy wydarzeń z 10.04.2010 roku.
  Dlatego ona sama i nikt z ZP i PIS nie odniósł się do tej informacji podanej przez ministra B.Klicha, choć przecież zaprzeczała ona informacji przyjętej przez MAK i KBWLLP dotyczącej godziny startu TU154M nr 101.
  Logicznym przecież jest, że wcześniejszy start samolotu powoduje, ze wcześniej pojawia się na na następnych punktach trasy.
  Potwierdziły to zeznania kontrolera lotu, które przywołałem w tekście.
  Różnica czasu podawanego w Raporcie MAK a tego który podał kontroler P.Plusnin to około 8.5 minut, co zadaje kłam danym MAK i KBWLLP, ze wydarzenie zwane przez nich katastrofą na Siewiernym stało się o 8:41.
  To z kolei, w powiązaniu z informacją akredytowanego przy MAK E.Klicha, przekazaną w notatce z 15.04.2010 roku premierowi D.Tuskowi o tym, że po odlocie IŁ-76, jakiś samolot chcący lądować na Siewiernym nie dostał zgody i został odesłany, uprawdopodobnia tezę, że to był TU154M nr 101(godzina odesłania, skalkulowana przeze mnie, po przyjęciu danych P.Plusnina i trajektorii lotu na trasie po punkcie ASKIL, zapisanej w FMS, to około 8:24:00 - 8:24:30.

  To co powyżej podałem uzasadnia tezę, że TU154M nr 101 został odesłany(wg mojej wiedzy w kierunku na Briańsk a po drodze skłoniony do awaryjnego lądowania na wojskowym lotnisku w Sieszczy, gdzie został przejęty wraz z pasażerami) a na Siewiernym urządzono inscenizację katastrofy "na żywo" około godziny 8:17-8:20, co znajduje potwierdzenie w relacjach świadków(świadkowie relacjonowali czas zdarzenia jako około lub po godzinie 10-tej czasu rosyjskiego, co się ma nijak do godziny 10:56 jak informowano po zdarzeniu a nawet ma się nijak do godziny z Raportów jako 10:41 c.m.(8:41 c.p.) a koreluje z relacjami świadków.
  Nawet w Raporcie KBWLLP zawarto informację to potwierdzajacą i do tego powiązaną z obiektywnymi danymi na temat czasu wschodu słońca w tym dniu w Smoleńsku:

  1.7.6. Pora dnia, oświetlenie
  "Wschód słońca w Smoleńsku w dniu wypadku był o godz. 03:02. Wypadek zdarzył się w porze dziennej, około trzech godzin po wschodzie słońca."

  Godzinę wschodu słońca podano jako 3:02 UTC/GMT a wypadek :

  3:02 + ~3:00 = ~6:02 UTC/GMT
  co w przeliczeniu na czas moskiewski letni :
  ~6:02 UTC/GMT + 4:00 = ~10:02 UTC/GMT UTC/GMT+4 a nie 10:56 lub 10:41 czasu moskiewskiego

  Jeśli tego nie zrozumiesz, to nie zabieraj głosu.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Hades 21:28:55
  https://m.salon24.pl/071b7c848b7528095d3476af0c2332c5,750,0,0,0.jpg

  Specjalny pociąg do Katynia już w drodze

  PAP / zylka 09.04.2010 13:24, aktualizacja 09.04.2010 13:29

  Pociąg liczący 17 wagonów, którym jedzie ok. 460 osób: rodziny ofiar zbrodni katyńskiej, posłowie i senatorowie, żołnierze Wojska Polskiego oraz harcerze i wolontariusze, wyjechał z Warszawy Zachodniej o godz. 10.18. Na granicy będzie o godz. 14.

  Uczestnicy podróży wezmą udział w sobotnich uroczystościach w Lesie Katyńskim z udziałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 70. rocznicą zbrodni katyńskiej.

  W pociągu, który liczy 17 wagonów sypialnych, znajduje się ponad 300-osobowa grupa rodzin ofiar katyńskich zrzeszonych m.in. w Federacji Rodzin Katyńskich. Wśród krewnych ofiar będą także osoby niezrzeszone w żadnej organizacji, które przyjadą m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady i Norwegii.

  - Uroczystości, na które jadą uczestnicy podróży będą miały przede wszystkim polski charakter. Bez obciążenia bieżącą polityką - powiedział w piątek sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzej Przewoźnik. Jak podkreślił, w sobotnich uroczystościach po raz pierwszy weźmie udział tak liczna grupa krewnych ofiar zbrodni katyńskiej.

  - Cieszę się, że w pociągu jest tak wielu młodych ludzi, którzy do Katynia jadą po raz pierwszy i zamierzają kontynuować tradycję rodzinną odwiedzania grobów i pamięci o bliskich. Ta podróż poza wymiarem emocjonalnym będzie miała także wymiar edukacyjny. To jest dla nas najważniejsze - dodał Przewoźnik.

  Poza rodzinami ofiar pociągiem jadą żołnierze batalionu reprezentacyjnego Wojska Polskiego, harcerze ze Związku Harcerstwa Polskiego, Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej i Zawiszacy, a także wolontariusze i dziennikarze.

  - Jadę w imieniu całej rodziny. Chciałabym zapalić tam znicz na grobie mojego stryja. Taka była wola mojego ojca - mówiła tuż przed odjazdem jedna z uczestniczek podróży.

  Wiele osób ze starszego pokolenia podkreślało, że jedzie tam już po raz kolejny i że największe emocje towarzyszyły im podczas pierwszej wizyty w Lesie Katyńskim, na przykład w latach 90., gdy dostęp do mogił polskich ofiar był utrudniony.

  W ostatnich dwóch wagonach pociągu jedzie (na własny koszt, który wynosi 665 zł od osoby) grupa ok. 60 posłów i senatorów Prawa i Sprawiedliwości. Pomysłodawcą i organizatorem wyjazdu parlamentarzystów jest poseł Tadeusz Woźniak; jadą m.in. Marek Suski, Jolanta Szczypińska i Antoni Macierewicz.

  Zgodnie z rozkładem jazdy pociąg przekroczy granicę w Terespolu ok. godz. 14. Na dworcu kolejowym w Smoleńsku ma być w sobotę ok. 6 rano (czasu rosyjskiego). Wyjazd ze Smoleńska planowany jest w sobotę o godz. 20. W Warszawie pociąg ma być ok. 13.30 następnego dnia.

  https://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,2352,specjalny-pociag-do-katynia-juz-w-drodze.html

  Tekst był umieszczony 9.04.2010 roku, więc przed wydarzeniami.

  Pisanie , że A. Macierewicz nie jechał pociągiem specjalnym, jak ty to czynisz, to ewidentne kłamstwo, podobnie jak i inne wypluwane przez ciebie.
  Jest np. zdjęcie A.Macierewicza w przedziale tego pociągu z dwoma innymi pasażerami do Smoleńska a publikowane było na stronie Radia WNET z okazji relacji jednego z tych pasażerów.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Husky 20:52:06
  Niech dzieciaki przyzwyczajają się do "żółtych kamizelek" od najmłodszych lat, może i oni będą musieli walczyć w takich o swoje prawa.
  Czy May odwoła jutrzejsze głosowanie w sprawie Brexitu?
 • @Husky 20:55:59
  "nazwiska piszę się z dużej litery"

  Dla hazarskiej dziczy , to jest zachowanie OK.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Hades 20:52:34
  "- rzeczywista godzina odlotu była opóźniona w stosunku do nowej poprawionej z powodu spóźnienia się na odlot pary Prezydenckiej"

  Jaka była ta "rzeczywista godzina odlotu" bo to jest clou mojej notki.
  Nikt z komentatorów nie podjął polemiki w tej kwestii, pomijając go milczeniem.
  Czym takie zachowanie może być podyktowane?
  Zapewne większość komentatorów nie wgłębiała się w to zagadnienie, więc nie ma na ten temat zdania, ale ty kozakujesz, więc obalaj moje tezy.
  To co napisałeś w komentarzu to bzdury i konfabulacje i tylko na to cię stać.

  Piszesz "To tak z skrócie." i faktycznie, bo rozwijanie tych idiotyzmów mogłoby ci tak mocno uderzyć w dekiel, ze mógłbyś wykorkować
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Wrzodak Z. 20:50:29
  "Nie mam czasu na pisanie i udawadnianie czegoś co jest oczywistością."

  Pewnie, prostackie "jak walnęło, to urwało", dla prostackich umysłów wystarcza dla udowodnienia CFIT, głoszonego przez MAK-ówki i Laski.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Hades 20:37:01
  "Nie poległymi a TYMI KTÓRZY ZGINĘLI"

  Dla kłamców i bandytów, którzy głoszą, ze wydarzenia z 10.04.2010 roku były wypadkiem lotniczym typu CFIT i to z winy pilotów i śp. Prezydenta oraz Jego Brata, jest wygodniej, dla dalszego zakłamywania, uzywać słowa "zginęli".

  Żaden z tych tchórzliwych kłamców, nie podejmuje się polemiki na fakty ze mną, tylko ucieka w obrzydliwą publicystykę.

  Skoro jesteś taki pewny swego(do tego piszesz kłamstwo dużymi literami), to podejmij rzuconą ci przeze mnie rękawicę i obalaj moje tezy poparte dowodami.
  Stać Cię na to?
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Husky 19:38:57
  W mediach zadawane są pytania o to, czy rewolta "żółtych kamizelek" to czysto spontaniczne wystąpienia obywateli Francji wkurzonych polityką Macrona, jak twierdzą jedni, czy też to zdiagnozowane niezadowolenie Francuzów, ktoś postanowił wykorzystać do realizacji swoich interesów.
  Znając historię a zwłaszcza najnowszą i orientując się w metodach działania służb specjalnych i ich agentury, ja widzę te wydarzenia jako konsekwencję realizacji interesów mocarstw.

  To co się dzieje we Francji to element przebudowy porządku w Europie po klęsce polityki resetu USA-Rosja w 2013 roku.

  Administracja Obamy uruchamiając Majdan na Ukrainie, chciała złamać twarde stanowisko Rosji w sprawie Syrii i Iranu na Bliskim Wschodzie.
  Podpisanie porozumienia nuklearnego z Iranem w lipcu 2015 roku przez USA,Rosję, Wielką Brytanię, Francję, Chiny oraz Niemcy i dodatkowo Unię Europejską stwarzało nadzieję dla administracji Obamy, że dalsze porozumienia USA z Rosją będą możliwe(że II-gi etap polityki resetu, który proponował Obama na początku swej II-giej kadencji w 2013 roku a który Putin odrzucił, teraz po podpisaniu tego porozumienia będzie możliwy.

  Tymczasem pod koniec września 2015 roku Rosjanie rozpoczęli naloty w Syrii, co przekreśliło nadzieje Obamy.

  W 2016 roku odbyły się wybory prezydenckie w USA i zapewne wśród elit polityczno wojskowych USA przeważyły poglądy, że należy zmienić radykalnie politykę wobec Rosji, skoro polityka Obamy przynosiła same klęski w tych stosunkach.
  To było zapewne ukrytą przyczyną porażki H.Clinton, której wygrana gwarantowałaby kontynuację polityki Obamy i przyczyną wygranej raczej zaskakującej D.Trumpa, którego zadaniem była zmiana światowego i europejskiego porządku.

  Administracje B.Clintona, Busha i Obamy były emanacją tzw. "Deep State" czyli globalnej mafii banksterskiej z centrum w USA, stojącej za projektem NWO(o "deep state" mówił D.Trump w czasie kampanii wyborczej w 2016 roku w Karolinie Płn.).

  Polityka Zachodu na czele z USA po upadku ZSRR nazywana była polityką przyciągania Rosji do Zachodu z jej szczytowym okresem za Obamy, nazywanym polityką resetu USA-Rosja, której celem do którego dążyła mafia NWO, była realizacja następnego etapu NWO po UE, nazywanym EURAZJĄ czyli unią UE i Rosji.

  Polityka sił stojących za NWO widziała potrzebę destrukcji katolicyzmu w Europie i laicyzacji społeczeństw, które w ten sposób byłyby podatne na ich rewolucję etyczno obyczajową a przez to podatne na sterowanie ich zachowaniami.

  Dla realizacji tego celu, naciskami na lobby homoseksualne w Kurii Rzymskiej, doprowadzili w 2013 roku do ustąpienia konserwatywnego papieża BXVI i zastąpienia go lewicującym Jezuitą Franciszkiem.

  NWO realizował plan Kalergi, przewidujący nie tylko laicyzację Europy ale i powstanie nowej rasy Europejczyka, powstałego w wyniku mieszania białej rasy z rasą czarną i rasami azjatyckimi.

  To dlatego po podpisaniu porozumienia nuklearnego z Iranem w lipcu 2015 roku, uznanego za szansę na kontynuowanie planu EURAZJI, A.Merkel zmieniła zdanie w sprawie imigracji uchodźców do Europy(jeszcze półtora miesiąca wcześnie była przeciwna masowej imigracji) i w swym wystąpieniu publicznym zaprosiła wszystkich imigrantów mówiąc: "Damy radę".

  Wejście militarne Rosji do Syrii pod koniec września 2015 roku przekreśliło szansę na realizację przez NWO projektu EURAZJI i stąd przegrana ich reprezentantki H.Clinton w wyborach w 2016 roku i zwycięstwo D.Trumpa.

  Dlatego D.Trump stał się wrogiem elit NWO w USA i w UE a co obrazują obecne stosunki pomiędzy Trumpem a UE i Macronem , wystruganym prezydentem "z banana" przez europejskie elity NWO.

  D.Trump wystąpił ostro przeciw globalizmowi, czyli instrumentowi elit NWO w realizacji swych projektów, krytykował dotychczasową politykę FED(do tej pory narzędzie NWO) a na początku 2018 roku, mianował nowym przewodniczącym Rady Gubernatorów FED Jerome Powella, katolika, w zamian za Żydówkę Janet Yellen, którą mianował Obama a której 4-ro letnia kadencja dobiegła końca.

  Zapowiedział też wystąpienie USA z Paryskiego Porozumienia Klimatycznego ONZ(projektu elit NWO).

  Brexit UK też nie był przypadkiem ale grą przeciw UE(grą na osłabienie UE, która dalej posiada te same elity NWO i które dalej chcą realizować EURAZJĘ z Rosją ale już po wypchnięciu USA z Europy, do czego prze Macron, optując za europejską armią a A.Merkel zapowiada, że kraje UE musza być gotowe do rezygnacji z suwerenności(tworzenie państwa federalnego w zamian za UE).

  Dlatego można wysunąć tezę, że rewolta "żółtych kamizelek" nie jest ruchem spontanicznym, jak to rozpowszechnia się w mediach ale jest ruchem inspirowanym przez służby a niezadowolenie społeczeństw z obecnych władz jest wykorzystywanym pretekstem(to jest klasyka działania służb specjalnych dla realizacji ukrytych celów- tu chodzi o wymianę elit w UE).

  Nawiązując do sprawy papieża Franciszka, to atak na niego w sprawach pedofilii i homoseksualizmu wśród hierarchii KRK wyszedł z Ameryki.
  Franciszek wiedząc doskonale dlaczego został papieżem, powiedział publicznie, że powinniśmy się przyzwyczaić do abdykacji papieży a swoją posługę szacował na kilka lat.
  Czy May odwoła jutrzejsze głosowanie w sprawie Brexitu?
 • @Husky 19:21:25
  "....aby, w okresie świąt Bożego Narodzenia, modlitwą i sercem być z poległymi."

  Tak być powinno i każdy przyzwoity człowiek powinien to rozumieć.
  Niestety, ale na naszej polskiej ziemi zamieszkują wrogie Polsce i Polakom plemiona, reprezentujące odmienne od polskiej, łacińskiej cywilizacji i wyznający inne zasady etyczne, sprzeczne z naszą etyką mającą chrześcijańskie korzenie.
  W przypadku wydarzeń z 10.04.2010 roku objawili swe wrogie oblicze poprzez opluwanie ofiar tej zbrodni, hańbieniem honoru polskich żołnierzy- najwyższych dowódców WP i pilotów PSP, przypisując im wszystko co najgorsze.
  Tego, nikt kto ma Polskę w sercu by nie uczynił.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • Z ostatniej chwili
  Tłum.Google:
  https://www.bbc.com/news/uk-politics-46509288

  "Theresa May mówi, że odwołała wtorkowe decydujące głosowanie nad swoją umową o Brexit, ponieważ "zostanie ona odrzucona ze znacznym marginesem".

  Powiedziała, że ​​posłowie poparli znaczną część umowy, którą zawarła z UE, ale pojawiły się obawy o północnoirlandzką ochronę.

  Ale powiedziała, że ​​wierzy, że nadal będzie mogła dojść do porozumienia, jeśli rozwiąże ich obawy.

  I to, dodała, była tym, co zamierzała zrobić w ciągu najbliższych kilku dni.

  Funt gwałtownie spadł w odpowiedzi na wcześniejsze doniesienia o prawdopodobnym opóźnieniu, tracąc 0,5% w stosunku do dolara amerykańskiego, aby osiągnąć poziom 1,26 USD, czyli najniższy od 18 miesięcy. Funt był o 0,8% niższy w stosunku do euro.

  Po oświadczeniu pani May na czele będzie oświadczenie przywódcy Izby Gmin Andrea Leadsom - a następnie oświadczenie sekretarza Brexit Stephen Barclay na temat artykułu 50 - mechanizmu prawnego wyprowadzającego Zjednoczone Królestwo z UE w dniu 29 marca."
  Czy May odwoła jutrzejsze głosowanie w sprawie Brexitu?
 • @Rzeczpospolita 15:00:10
  "Bo może prawda jest prozaiczna (?)."

  Jest może "prozaiczna" dla takich tytanów intelektu jak spytek @Rzeczpospolita , który na każe pytanie ma jedno na myśli i jedną odpowiedź, tak jak ten przysłowiowy poborowy z dowcipu, któremu wszystko kojarzyło się z d.....

  Gdzieżby taki jak ty, tytan intelektu zgłębiał geopolityczne przyczyny wydarzeń z 10.04.2010 roku skoro wygodniej mu powtarzać za swym prostackim guru, że "jak walnęło, to urwało" i nic poza tym nie jest istotne.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Pedant 10:34:15
  "Zapytania poselskie nie są żadnym dowodem."

  Ciołku-matołku, znowu nic nie kumasz a japę drzesz! W mojej notce chodzi nie o zapytania poselskie(przytoczyłem je by pokazać aktywność śp. Posłanki J.Szczypińskiej w tej sprawie)ale o odpowiedzi na nie przedstawicieli rzadu D.Tuska, a szczególnie jedna odpowiedź.
  W mojej notce jest zamieszczona odpowiedź ministra ON B.Klicha, na zapytanie poselskie śp. J.Szczypińskiej nr 9562, w sprawie godziny startu TU154M ne 101 z Okęcia.
  I własnie ta odpowiedź B.Klicha, w której podał godzinę startu jako 7:21 i podał źródła tej informacji, stanowi clou notki, czego ty i inne matoły nie zauważyły albo zignorowały, bo nie są w stanie zrozumieć co ta godzina oznacza.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Wrzodak Z. 22:00:36
  Jesteś "chłopie" dyletantem w sprawie wydarzeń z 10.04.2010 roku a twoje wypowiedzi to efekt wewnętrznych problemów, przyjmujących zewnętrzną postać słowotoku z gesto powtarzajacymi się atakami na ludzi, którzy są wg ciebie wrogami.
  Powtarzam, polemizuj merytorycznie, czyli obalaj tezy zawarte w notce a nie wylewaj żółci i złości.
  Jeśli nie potrafisz, to poco włazisz na ten blog?
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Wrzodak Z. 20:59:43
  Wstyd, że ktoś aspirujący kiedyś do elity politycznej Polski, ma tak ograniczony horyzont obserwacji rzeczywistości.

  Zamiast podjąć merytoryczną polemikę z tezami zawartymi w notce, uprawiasz pospolitą i wredną publicystykę, dając potwierdzenie twoich intelektualnych możliwości.
  Tak postępują ludzie, którzy swoją ignorancję chcą zastąpić pyskówką, co teraz jest niestety na porządku dziennym wśród tzw. lewicowo liberalnych "elit".
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • Tłumaczenie
  Tłumacząc translatorem tekst w obcym języku, należy przed publikacją go dostosować, by był poprawny w języku polskim, gdyż inaczej jego czytanie przyprawia o mdłości.
  AMERYKAŃSKA MYSZ WPŁYNĘŁA NA WODY ROSJI?
 • @Pedant 16:23:14
  "Czy to jest teza komisji Macierewicza? Jakie są na to dowody?"

  Znowu w kolejnym komentarzu dajesz dowód na to, ze nie potrafisz zrozumieć tekstu pisanego i jego sensu.
  Pytasz: "Czy to jest teza komisji Macierewicza?" i chcesz ode mnie na to dowodów a ja w tym tekście wskazuję na to, że A.Macierewicz i jego ZP oraz podkomisja MON, jest drugim ostrzem "nożyc Golicyna", czyli gra w tej samej orkiestrze co MAK i KBWLLP ale na rzecz współsprawców ze strony Zachodu i zamiast CFIT "dowodzi" wybuchów na polance Siewiernego.

  Tekst pokazuje dowody na fałszywość tez zarówno MAK, KBWLLP jak i zespołów pod kierunkiem A.Macierewicza.
  Jeśli tego dalej nie będziesz w stanie zrozumieć, to daj se siana i zajmij się układaniem klocków; to będzie adekwatne zajęcie dla twego poziomu IQ.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @kula Lis 68 14:54:56
  "To ta grupa zbezcześciła język polski, kulturę polską i zachowanie! "

  Bo to są genetycznie i cywilizacyjnie obcy nam Polakom mieszkańcy Polski.
  Proszę poczytać o tym jak Talmud każe traktować chrześcijan a zwłaszcza katolików.

  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/chrzec59bcijanin-w-talmudzie-c5bcydowskim.pdf

  i porównać te wskazania do zachowania tej "totalnej" mafii.
  Walczyła o prawdę, ale.......
 • @Oscar 14:50:15
  "Można pewnie go obejrzeć i sprawdzić czy prawdziwy czy podróbka.."

  Ale tak się składa, że nikomu z zaangażowanych w to wydarzenie, nie zależy na pokazaniu o nim prawdy(a wręcz mają interes w jej ukrywaniu, tak jak w przeszłości o Katyniu, czy Gibraltarze).
  Interesy geopolitycznych mocarstw(a takie były zaangażowane w to wydarzenie) są tak przemożne, że potrafią łamać ideowe kręgosłupy nawet formalnie pokrzywdzonych(PIS) lub likwidować fizycznie tych co by chcieli te niewygodne dla ich interesów ujawniać.

  Wobec ludzi, media będące w rękach globalnych sił(sił sterujących globalnymi finansami), uprawiają politykę wstydu i wtłaczają im do głów tezy o tym, że "nowoczesny człowiek", a za takiego chce uchodzić zdecydowana większość populacji Zachodu, nie może pod karą infamii "nienowoczesnego" oszołoma, przyjmować za wiarygodne informacji nie posiadających ich "placetu" i nazywanych "teoriami spiskowymi".
  Walczyła o prawdę, ale.......

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31