Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2335 komentarzy

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Depesza ambasady USA w Polsce z 10.04.2010

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Departament Stanu USA publikuje depeszę amerykańskiej ambasady w Warszawie o Smoleńsku http://wpolityce.pl/smolensk/264013-departament-stanu-usa-publikuje-depesze-amerykanskiej-ambasady-w-warszawie-o-smolensku

 

Departament Stanu USA publikuje depeszę amerykańskiej ambasady w Warszawie o Smoleńsku

//wpolityce.pl/smolensk/264013-departament-stanu-usa-publikuje-depesze-amerykanskiej-ambasady-w-warszawie-o-smolensku

 

Co  może nas zainteresować w przedstawionych skanach depeszy  z godz. 12:44 czasu polskiego w dniu 10 kwietnia 2010 r., którą wysłał do Departamentu Stanu USA ówczesny ambasador USA w Warszawie Lee Feinstein. Ambasador opisuje w niej sytuację w kilka godzin po katastrofie?

Otóż podał on czas zdarzenia jako "10:00 czasu warszawskiego":

 

Tłumaczenie tego istotnego fragmentu depeszy:

„Krótko przed 10:00 czasu warszawskiego, samolot rządu polskiego Tu-154 przewożący delegację na czele z polskim prezydentem Lechem Kaczyńskim rozbił się w gęstej mgle na lotnisku w Smoleńsku w Rosji.”

Przez ponad 5 lat przekonywano Polaków, że "katastrofa miała miejsce o godzinie 8:41 czasu warszawskiego letniego a w dniu 10.04.2010 roku podawano czas 8:56, czyli używając nomenklatury ambasady USA w Warszawie, powinno być napisane: "Krótko przed 9:00 czasu warszawskiego".No tak, ale w ambasadzie USA musieli by używać czasu zimowego,jak to czyniły media i operatorzy telefonii komórkowej w Polsce i w Rosji, a używali zgodnie z obowiązującym w Polsce praawem czasu letniego.

Przez 5 lat piszę na swoim blogu i udowadniam, że w dniu 10.04.2010 roku zamachowcy, którymi były oficjalne instytucje państwowe, co najmniej Rosji i Polski(uważam że i inne przyłożyły swoje do tej zbrodni), ale wciąż jest to traktowane jako "teoria spiskowa", nawet przez blogerów uznających się za "maskirowiczów".

Czas lokalny w Polsce i w Rosji w dniu 10.04.2010 roku(zimowy UTC+1, UTC+3) jest podstawowym elementem mistyfikacji smoleńskiej i dezinformacji opinii publicznej w Polsce i na świecie. Jest też potwierdzeniem faktu, że realizacja matrixu w skali globu osiągnęła już takie rozmiary, ze ludziom można wcisnąć do głów dowolne kłamstwo, byle było ono w miarę dobrze przyrzadzone(dla części ludzi kłamstwo może być nie przyrzadzone, bezczelne , a oni i tak uwierzą).

Proszę zwrócić na to uwagę, że z czasem zdarzenia, mieli ruscy szachiści i ich nadwiślańscy giermkowie, od poczatku wielkie trudności tak, jakby w całej Rosji i Polsce zniknęły czasomierze(to, że ich nie było na "wieży", że ich nie mieli kontrolerzy lotów, oficjele i dziennikarze na Siewiernym, pielgrzymi w Katyniu, to jest normalne zjawisko, ale żeby szukać czasomierzy przez kilkanaście dni i znaleźć je ze źle ustawionym czasem lokalnym, to już jest kuriozum.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Skoro się monitoringowi na Okęciu z czasem monitorowania zniknęło to i
  następne czasy jak ktoś sobie zmonitoruje. A i o jakim czasie tu mówić gdy "wydarzenie" się kupy nie trzyma.
 • @ele 10:57:30
  A Ty co tak wyskoczyłeś z tymi hordami z Syrii?
  Putin jest sojusznikiem Assada to niech ich zabierze do siebie.

  Co do zamachu w Smoleńsku - to Putin był zamieszany w ten zamach, chyba wiesz o tym?
 • @ele 10:57:30
  syjonisci do Syjamu !!!!!!
 • Do @Zbójnicki pies 19:46:07 i Talbot
  Jednak jesteście żydo-chazarskie psychole !!! wynocha do Izraela !
  !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! UCIEKAJMY z tej pojebane.. UE !
  TO to syjonistyczno-lewacki dom wariatów ! Polacy uciekajmy z tego
 • @ele 20:17:01
  to tak w zastepstwie zbanowanych 8-))))))
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31