Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
157 postów 2316 komentarzy

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Podnoszenie rangi walki z antysemityzmem w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trójmorze z Polską w roli głównej ma stworzyć "przestrzeń życiową" dla tych 3 milionów Żydów, pragnących wrócić do ziemi gdzie żyli ich przodkowie.

 Tekst FŻP na ten temat na Salon24(https://www.salon24.pl/u/fzp/843830,ostrzegam-walka-z-antysemityzmem-jest-polityczna-koniecznoscia ) i ostre słowa J.Kaczyńskiego podczas 94 Miesięcznicy nie pojawiły się przypadkiem.

Przygotowywany  i realizowany jest projekt, którego manifest ogłoszono w 2011 roku:
"Manifest Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce"
w którym czytamy:
(...)Chcemy wrócić!
Już nie Uganda, Argentyna, ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna. Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków. Na jawie i we śnie wciąż marzymy o Polsce.
Chcemy zobaczyć jak na skwerach w Warszawie, Łodzi czy Krakowie powstają nowe osiedla. Obok cmentarzy wybudujemy szkoły i szpitale. Będziemy sadzić drzewa, budować nowe drogi i mosty.(...)
 
(...)Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce stawia sobie za cel powrót ponad trzech milionów Żydów do ojczyzny ich przodków.(...)
 
 
Projekt Trójmorza, który został oficjalnie rozpoczęty podczas wizyty D.Trumpa w lipcu 2017 roku, jest elementem realizacji tez tego manifestu.
Trójmorze z Polską w roli głównej ma stworzyć "przestrzeń życiową" dla tych 3 milionów Żydów, pragnących wrócić do ziemi gdzie żyli ich przodkowie.
Zapowiedź wielkich inwestycji, o jakich piszą w manifeście ma realizować rząd M.Morawieckiego a finansami tych inwestycji w ramach Trójmorza ma zajmować największy amerykański/żydowski bank JP Morgan Chase z kapitalizają około 2500 mld $, którego ściągnął do Polski M.Morawiecki.
Rozpoczęcie pedagogiki wstydu, w jaką wpisuje się tekst FŻP i w ypowiedzi J.Kaczyńskiego a zwłaszcza ta ostatnia wypowiedź J.Kaczyńskiego z 10.02.2018 roku o antysemityzmie jako chorobie umysłu, a także nasilenie się oskarżeń Polski i Polaków  o współudział w holocauście, ma przygotować Polaków, by na te plany przyjazdu dużych ilości Żydów byli przygotowani i nie okazywali wrogości do przybyszów.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jaroslaw-kaczynski-o-antysemityzmie,774087.html
 
 
W prace Grupy Wyszehradzkiej angażuje się premier Izraela Netanjahu, który w lipcu 2017 roku wziął udział w szczycie V4 w Budapeszcie:
 
 
(...)Możliwość goszczenia przez Izrael szczytu Grupy Wyszehradzkiej w najbliższych miesiącach była jednym z tematów dzisiejszego spotkania izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu z doradcą szefa MSZ Węgier Jozsefem Czukorem - poinformował dziennik "Haarec".(...)

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/netanjahu-chce-by-szczyt-v4-odbyl-sie-w-izraelu/nwb7k28

KOMENTARZE

 • Czyli Polin
  Polacy powinni teraz dopiero stać się antysemitami z prawdziwego zdarzenia, żeby sama myśl o przyjeździe do Polski napełniała żydom gacie ze strachu, bo w przeciwnym wypadku my, Polacy, będziemy tak mordowani w Polsce jak w Palestynie są mordowani Palestyńczycy.
 • @Autor
  Przedstawia pan tę kwestię w złym świetle.

  Owszem. Wskazane zagrożenie istnieje i też bardzo obawiam się takiej realizacji.
  Jednak jest pewna zasadnicza różnica, gdyż to, czy Trójmorze stanie się POLIN, czy RZECZPOSPOLITĄ zależy od przyjętej idei cywilizacyjnej.
  Jeśli będzie to system hierarchiczny - będzie to POLIN.

  Tu nie ma żadnej możliwości obrony. Żydzi wszelkimi sposobami (małżeństwa, przekupstwo, zastraszanie) zawsze znajdą się u szczytu władzy, a reszta będzie ich niewolnikami.

  Natomiast RZECZPOSPOLITA to struktura egalitarna, gdzie Żydzi maja prawo żyć, ale są normalnymi obywatelami, bez żadnych uroszczeń.

  Z kolei Trójmorze musi powstać, aby zaistniała Rzeczpospolita. Po prostu musi to być struktura na tyle duża, aby móc przeciwstawić się bestiom Europy - Rosji i Niemcom.

  Aby tak się stało musi być przetasowanie sił.
  Kiedy pisałem cykl notek pod nazwą Imperium Polski - byłem uznawany za oszołoma. Pisałem o Międzymorzu podając jego granice tożsame z Trójmorzem.
  I co?
  10 lat temu - było to oszołomstwem. Teraz - realnym dążeniem.
  Opatrzność ma swoje plany i je realizuje w wydawałoby się niemożliwych okolicznościach.

  Obecnie naszym (Polaków) zadaniem jest budowa Trójmorza i krzewienie wiedzy o egalitarnych strukturach Rzeczypospolitej. Opatrzność stworzy możliwości realizacyjne.

  Co do Żydów. To normalni ludzie, którzy systemowo (judaizm) są przymuszani do patologicznych zachowań o charakterze schizofrenii. Czyli trzeba zwalczać judaizm, a tych biednych ludzi leczyć.
 • RZECZPOSPOLITA to.....
  żadna pospolita rzecz TYLKO:

  PAŃSTWO POLAKÓW POLSKA

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930