Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
167 postów 2387 komentarzy

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Nowe aresztowania przez CBA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CBA zatrzymało cztery osoby, w tym również ministra sprawiedliwości Andrzeja K.

CBA zatrzymało cztery osoby, w tym również ministra sprawiedliwości Andrzeja K. Jak podaje TVP Info, sprawa dotyczy przestępstw o charakterze gospodarczym i korupcyjnym. Zatrzymani mieli powoływać się na wpływy oraz podszywać się pod pracowników służb."

 

 

https://dorzeczy.pl/kraj/62078/CBA-zatrzymalo-bylego-ministra-sprawiedliwosci.html
 
 
 
https://twitter.com/CBAgovPL/status/986539727544205312/photo/1
 
 

KOMENTARZE

 • Andrzej Jan K. minister sprawiedliwości i prokurator za czasów rządu Belki
  Trzeba powiedzieć, że CBA stała się nagle bardzo aktywna., Trwa afera związana z nagrodami dla "tych co im się należało w PiS", codziennie mamy informacje ile to nagród nadawali sobie w poszczególnych ministerstwach. PiS próbuje przejąć inicjatywę, nic dzwnego, że sięgnęła po "ułaskawionego przestępcę z CBA". Mieliśmy falę obiecanej, teraz mamy falę skuteczności CBA, co będzie dalej? Zobaczymy.
 • @Zawisza Niebieski 13:11:22
  "teraz mamy falę skuteczności CBA"

  Kaczyński by się uśmiał. Gdzie tu do fali?
  Przecież tu trzeba tysięcy a nie paru osób. - Nie tylko zatrzymanych, ale i prawomocnie skazanych, i naprawionych wszystkich szkód przez nich wyrządzonych oraz rekompensaty za zburzone plany i potencjał możliwości, a także naprawiony system sprawiedliwości, i nowe prawodawstwo zabezpieczające przed podobnymi patologiami.
 • @miarka 16:51:33
  To co ty piszesz to program na lata, a teraz musimy łatać sytuację, zasłonić ogromną aferę "nagród" z których zrobili sobie dodatkową pensję. Tym razem opozycja dawkuje tak jak kiedyś PiS taśmy, co drugi dzień dane z kolejnego ministerstwa.

  Wczoraj wylazła kolejna afera z przekrętem w środowiskach Gowina, gdzie 247 tys dostała fundacja powiązana z Gowinem założona na tydzień przed ogłoszeniem konkursu. Mówię o programie "Wsparcia Uniwersytetów Trzeciego Wieku".

  To, że dziś CBA wskoczyło do polityka związanego z SLD oznacza, że z dowodami na polityków PO cienko przędą. Szukają takich, co nie rozróżniają partii dla których jeśli ktoś nie z PiS to musi być z PO. Tu nie masz do czynienia z czymkolwiek zaplanowanym a z typową akcją hakową. Mam haka, to go użyję.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031