Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2349 komentarzy

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP –Izrael

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Coś musi się szykować wobec Polski, co ma związek z Izraelem i Żydami, gdyż doznały przyspieszenia pewne wydarzenia w Polsce i wokół Polski.

 

 

Coś musi się szykować wobec Polski, co ma związek z Izraelem i Żydami, gdyż doznały przyspieszenia pewne wydarzenia w Polsce i wokół Polski.
- 11.12. 2017 roku został powołany rząd M.Morawieckiego, którego j.Kaczyńskiemu naraili J.Daniels(przyjaciel D.Trumpa od 2010 roku) i Fogelman(kolega szkolny Braci Kaczyńskich i operator wielu prywatyzacji w IIIRP)
- 12.12.2017 roku(dzień po powołaniu rządu M.Morawieckiego) w Senacie USA przyjęta zostaje ustawa S.447, która do Senatu USA wniesiona została 27.02.2017 roku(ponad miesiąc po objęciu urzędu prezydenta USA przez D.Trumpa)
- uchwalona zostaje USTAWA z dnia 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, która staje się pretekstem do rozpętania międzynarodowej nagonki na Polskę
- 27 stycznia 2018 roku, podczas uroczystości 73. rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau, dochodzi do skandalu sprowokowanego wypowiedzą ambasador Izraela Anny Azari, która zaapelowała do polskiego rządu, by zmienił ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej.
- 12 kwietnia 2018 roku do Polski przyjechali (z okazji Marszu Żywych) prezydent Izraela oraz szef Mosadu, szef agencji bezpieczeństwa Shin Bet i szef sztabu IDF sił zbrojnych Izraela.
- 24 kwietnia 2018 roku Izba Reprezentantów USA uchwala ustawę 447
- 9 maja 2018 roku prezydent D.Trump podpisuje ustawę 447 i tym sposobem staje się ona prawem w USA
- 27 maja 2018 roku do Polski(Kielce) przyjechało 120 najważniejszych izraelskich policjantów z okazji rocznicy "pogromu kieleckiego", przypadającej.... na 4 lipca
- w maju 2018 roku rozgorzała batalia o Pomnik Katyński w Jersey City, po tym jak kilka tygodni wcześniej prasa lokalna podała, że burmistrz Jersey City Steve Fulop planuje przeniesienie go w inne miejsce.
Natąpił atak burmistrza na Marszałka Senatu S.Karczewskiego, który zarzucił marszałkowi Senatu antysemityzm i zaprzeczanie Holokaustowi.
- 3 czerwca 2018 roku rozpoczęły się się w niedzielę w Polsce i krajach bałtyckich, dowodzone przez USA manewry wojskowe NATO Saber Strike z udziałem około 18 tys. żołnierzy z 19 krajów, głównie państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego.
Do tych ćwiczeń sił NATO, po raz pierwszy Izraelskie Siły Obronne oddelegowały kilkudziesięciu żołnierzy z Brygady Spadochronowej.
Nasuwa się pytanie o to, co jest przyczyną takiego ciągu wydarzeń na linii Poska-Izrael/diaspora żydowska?
Są podejrzenia, że może chodzić o zorganizowanie prowokacji(stąd ta nad aktywność służb mundurowych Izraela w Polsce) o charakterze antysemickim, która mogłaby posłużyć do oskarżenia Polaków i Polski w oczach swiata o agresywną antysemickość i być pretekstem do zewnętrznej interwencji w Polsce i załatwienia, z wykorzystaniem ACT 447, restytucji bezspadkowego mienia żydowskiego w Polsce.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Kalendarium
  Zapomniałeś o WPS PRODUCTION...?
 • @Arjanek 18:18:57
  Pisałem o tym:

  https://www.salon24.pl/u/stan35/872654,wolnosc-slowa-w-panstwie-pod-rzadami-dobrej-zmiany

  Co do WPS PRODUCTION i sprawy syjonizmu uznanego przez ZO ONZ za ideologię rasistowską (rezolucja dr. 3379 zwana potocznie ” Syjonizm jest Rasizmem” z listopada 1975 roku), to została ona anulowana wraz z upadkiem ZSRR i rozpadem jego bloku, kiedy to zaczęło się poszerzanie UE i jazda bez trzymanki po wybojach historii. W 1991 Bush wezwał do unieważnienia rezolucji i w ten sposób po raz pierwszy w historii ONZ- tu doszło do unieważnienia rezolucji.
  Po 16 latach rezolucja przestała istnieć, a anty – syjonizm zamieniono na anty – semityzm .
 • @35stan 18:42:29
  5* .
 • Tylko Husky
  będzie uważał ten ciąg wydarzeń za przypadkowy. Pis ma nad wszystkim kontrolę.....
 • @zadziwiony 19:43:29
  PIS-da im popalić . :)))
 • @zadziwiony 19:43:29
  Dokładnie to myślę i już po raz drugi dzisiaj ktoś odgaduje moje myśli.
  8-)))))))
 • Co najmniej dziwne
  Czy ktoś widział za czasów PRL, żeby żołnierze radzieccy chodzili sobie po Polsce gdzie chcieli???
 • Wizyty "gości" w Polsce
  Warto przypomnieć co się wydarzyło, gdy 7.04.2010 roku do Polski przybył z "wizytą" "gość" specjalny gen. Petraeus.
  Witany był z honorami i został odznaczony przez późniejszą ofiarę, śp. Prezydenta L.K.

  https://s.tvp.pl/images2/d/9/3/uid_d93f2e761cd6a6e0964974c33b004dfc1270639162571_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg
 • @Autor
  Coś się szykuje, ale nie wiązałbym tego z relacjami III RP/Izrael.
  Raczej jest to wysilony przejaw uzyskania jakichś gwarancji ze strony Polski.
  Moim zdaniem będzie groźnie, jeśli rząd lub Duda coś obiecają. Natomiast "wzięcie wody w usta" będzie najlepszym posunięciem.
 • Zaczyna się dzielenie skóry na niedźwiedziu
  Niedźwiedź jeszcze dycha, ale to nic nie szkodzi, póki co można się rozejrzeć za co lepszym kawałkiem. Jeżdżą sobie oficjele Izraelscy po Polsce i wyceniają dobra narodowe, jak na przykład lasy; jeżdżą tu, jeżdżą tam - zaczynają się czuć jak u siebie w domu.
  Jeśli to nikogo nie niepokoi, to należy sobie przypomnieć wiecznie kurczącą się Palestynę i los Palestyńczyków, bo taki będzie los Polski i Polaków jeśli te pasożyty sobie w Polsce oficjalnie zainstalują Polin.
 • @Autor
  Ciekawe co wczoraj mogło się zdarzyć na warszawskim Okęciu?
  Ponieważ moja chałupa jest na korytarzu lądujących i startujących samolotów przywykłem już do odgłosu lądujących maszyn.Zwykle jest to cykl dwu -trzy minutowy lub dłuższy.
  Wczoraj kiedy oglądałem TV rozpoczął się dosłowny nalot.Między godz 22 i 22,40 wylądował ponad 30 samolotów a cykl lądowań wynosił dokładnie 60 sekund.Nie szło spokojnie oglądać telewizji.
  Być może była to jakaś awaria i samoloty musiały krążyc nad Warszawą do czasu możliwości wylądowania.Ale w mediach cisza.
  Taka sytuacja nie zdarz się czesto.ciekawe co było przyczyną tego nalotu?
 • @matterhorn 10:19:47
  Pewnie USArmy coś swoim dowoziła. Może izraelskich spadochroniarzy?
  Po ciemku, aby mało było widać.
 • Co mają robić Polacy?
  6 VI 2018 cz 2,

  (…)- Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń. Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
  Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania oznacza to, że jesteście niewolnikami.
  W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  - Panie Jezu jesteś niepojęty.
  - Tak dziecko lecz zawsze sprawiedliwy a jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny.
  - Czy Panie to nie spowoduje większej masakry, gdy taką broń miałoby wielu ludzi w domach albo choćby tylko świadomi i aktywni patrioci?
  - Nie dziecko, jest tylko do obrony, jak to nazwaliście, miru domowego. Nikt z taką bronią nie może dziś czynić nic innego.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.

  (…)

  - Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni ( czyli tej dozwolonej przez obecne prawo, bez zezwolenia).


  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html
 • @Janisław 13:42:56
  Tak jest!
  Broń to raz, dwa to zapasy żywności dla rodziny.
  Robi się bardzo groźnie, jesteśmy nie tylko bezbronnym ale też finansowo, i żywnościowo zniewolonym narodem .
  Masz rację ,nie oszukujmy się, ja nie widze chetnego do walki bezposredniej . Notki o Dmowskim , zwoje papirusöw Tory , przedruki , wklejki, - NIC konkretnego .
  Pozostaje nam samoobrona

  pozdrowił
 • @Lotna 01:03:30
  Społeczeństwo polskie jest tak zbałamucone przez media że nie ma takiej opcji żeby mu coś powiedzieć z okolic prawdy. Polacy narodowości polskiej zostali poddani eksperymentowi socjotechnicznemu i niestety eksperyment sie powiódł. Jedyne co mogłoby wyciągnąc Polaka z domu to głód... na to też przyjdzie czas, ale nie żeby Polakowi pomóc , ale żeby go zniszczyć .

  Chyba że .....


  pozdrawiam
 • @35stan
  Izrael rozważy kary od 5 do 10 lat więzienia za nagrywanie swoich żołnierzy strzelających do Palestyńczyków. Na Youtube jest mnóstwo filmów, na których widać jak żołnierze Izraelskich Sił Zbrojnych strzelają do palestyńskich cywili. Spora część z nich ma charakter dowodowy. Dokumentuje bowiem działania izraelskich żołnierzy o charakterze zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości. Robert Ilatow, członek Knesetu i przewodniczący prawicowej partii Yisrael Beiteinu, zaproponował aby ludzi nagrywających takie filmy (w przypadku ich schwytania) wsadzać do więzienia na 5 lat. Jeśli film mógłby grozić bezpieczeństwu państwa, jego autor trafiłby do więzienia na 10 lat. Projekt ustawy zatytułowanej "Zakaz fotografowania i dokumentowania żołnierzy Izraelskich Sił Zbrojnych", który właśnie trafił do Knesetu, przewiduje, iż "Każdy, kto sfilmował, sfotografował i / lub nagrał żołnierzy w trakcie pełnienia swoich obowiązków, z zamiarem podkopania morale Izraelskich Sił Zbrojnych i ducha mieszkańców Izraela, podlega karze 5 lat pozbawienia wolności". Projekt przewiduje również wersję kwalifikowaną tego przestępstwa: "Każdy, kto [nagrywając żołnierzy Izraelskich Sił Zbrojnych] zamierza zaszkodzić bezpieczeństwu państwa, zostanie skazany na 10 lat więzienia". W uzasadnieniu do projektu ustawy, który został napisany przez Roberta Ilatowa (przewodniczącego prawicowej partii Yisrael Beiteinu) czytamy, iż organizacje anty-izraelskie i pro-palestyńskie często nagrywają żołnierzy Izraelskich Sił Zbrojnych. Organizacje te "spędzają przy nich całe dnie i czekają na działania, które bez odpowiedniego komentarza mogłyby zostać odebrane jako stronnicze i tendencyjne. (...) Naszym obowiązkiem jest zapewnienie żołnierzom Izraelskich Sił Zbrojnych optymalnych warunków do wykonywania swoich obowiązków. Chcemy, aby nasi żołnierze nie martwili się o to, czy są nagrywani przez członków lewicowych organizacji, którzy będą chcieli ich przedstawić w złym świetle". Projekt tej kontrowersyjnej ustawy ma podobno poparcie ministra obrony Izraela Avigdora Libermana. Suchej nitki na projekcie nie zostawiły wszelkiego rodzaju organizacje broniące praw człowieka, które uważają, iż jedynym celem tej ustawy jest uniemożliwienie dokumentowania działań armii izraelskiej na terytoriach okupowanych. Szczególnie, że pod "zamiar podkopania morale i ducha mieszkańców Izraela" można wrzucić dosłownie wszystko. Jej ewentualne wejście w życie może spowodować, że wiele zbrodni popełnianych przez izraelskich żołnierzy (takich jak ta: Sprawa Muhammeda al-Durraha. Dlaczego izraelscy snajperzy zamordowali bezbronnego chłopca i ciężko ranili jego ojca?) nigdy już nie wyjdzie na jaw.  Źródło: Israel considering law to ban photographing or filming of IDF soldiers (Independent.co.uk)
 • @35stan
  Kneset debatuje nad prawem, które jest nazywane wstępem do ustaw norymberskich. A mówią, że to w Polsce odradza się faszyzm...Szacuje się, że 18 proc. obywateli Izraela stanowią Arabowie. Do tej pory mieli oni zagwarantowane pełne prawa obywatelskie. Niebawem może się to jednak zmienić. Skrajnie prawicowa partia premiera Binjamina Netanjahu szykuje bowiem w Knesecie prawo (tzw. "Nation-state bill"), które definiuje Izrael jako "państwo dla żydów". Ustawa degraduje status języka arabskiego (który dziś, obok hebrajskiego, jest w Izraelu językiem urzędowym) oraz umożliwia budowanie nowych osiedli (wspólnot) mieszkalnych "tylko dla żydów". W Izraelu mieszka obecnie około 8,5 mln ludzi. Około 1,5 mln z nich to Arabowie. Do tej pory mogli oni korzystać z pełni praw obywatelskich. Sytuacja ta może jednak ulec zmianie, jeśli w życie wejdzie procedowana właśnie w Knesecie (odpowiednik polskiego parlamentu) ustawa o tożsamości narodowej (tzw. "Nation-state bill"). Ustawa ta przede wszystkim deklaruje, że Izrael jest państwem dla narodu żydowskiego. Wzmacnia ona szereg istniejących już regulacji dotyczących m.in. ochrony flagi, hymnu narodowego oraz symboliki narodowej. Ponadto przyznaje każdemu żydowi na świecie prawo do osiedlenia się w Izraelu. Kontrowersje wzbudzają jednak inne zapisy. Po pierwsze - projekt ustawy przewiduje, że jedynym językiem urzędowym Izraela ma być hebrajski (do tej pory państwo to miało dwa języki urzędowe - hebrajski i arabski). Po drugie - umożliwia budowanie nowych osiedli (wspólnot) mieszkalnych tylko dla przedstawicieli jednej religii lub narodowości (będą mogły powstawać osiedla np. "tylko dla żydów"). Mimo, iż przedstawiciele Prokuratora Generalnego Izraela oraz departamentu analiz prawnych Knesetu wspólnie stwierdzi, że wspomniane kontrowersyjne propozycje są dyskryminujące i niekonstytucyjne, to skrajnie prawicowa partia rządząca w Izraelu (Likud) forsuje, aby ustawę wprowadzić jak najszybciej w życie. Partia, której liderem jest obecny premier Izraela Benjamin Netanjahu, miała ostatnio spore problemy z utrzymaniem poparcia. Powrót do polityki "narodowo-tożsamościowej" przy wzmożonych działaniach zaczepnych w regionie (podgrzewanie konfliktu z Iranem i Syrią, masowe zabijanie Palestyńczyków przez izraelskich snajperów) ma im zapewnić stabilną większość nad opozycją. To, że przy okazji w tworzonym prawodawstwie przemycane są postanowienia, które spokojnie mogą być nazwane wstępem do nazistowskich ustaw norymberskich lub początkiem apartheidu, mało kogo tam obchodzi. A mówią, że to w Polsce odradza się państwowy faszyzm...

  Źródło: Knesset Set to Give Initial Approval of Bill Allowing Jewish-only Communities (Haaretz.com)
  Źródło: EU should voice its opposition to Israel’s ‘Jewish Nation-state Bill’ (Guests.blogactiv.eu)
 • @kula Lis 67 13:20:36
  Czy za nagrywanie ćwiczeń izraelkich spadochroniarzy w Polsce, ćwiczących przejmowanie polskiego lotniska, też groziłaby taka kara?

  https://www.youtube.com/watch?v=XFWeGgWkraU
  http://nczas.com/2018/06/13/dwuznaczne-manewry-izraelscy-spadochroniarze-cwiczyli-w-polsce-przejecie-lotniska/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31