Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
193 posty 2623 komentarze

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izraelski rząd, rekami agencji szpiegowskiej o nazwie Mossad przeprowadził co najmniej 2 700 skrytobójstw na Palestyńczykach, Egipcjanach, Syryjczykach i Persach od czasu II wojny światowej

 Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet

 

 

Przez
TS
-
29/07/2018
 
Ronen Bergaman i jego nakjnowsza książka, która przedstawia skrytobójstwa izraelskich tajnych służb. Fot. Wikipedia
Izraelski rząd, rekami agencji szpiegowskiej o nazwie Mossad przeprowadził co najmniej 2 700 skrytobójstw na Palestyńczykach, Egipcjanach, Syryjczykach i Persach od czasu II wojny światowej – twierdzi żydowski pisarz i dziennikarz Ronen Bergman w swojej najnowszej książce „Rise and Kill First” („Powstań i zabij pierwszy”). To ten sam Bergman, który zaatakował polskiego premiera Mateusza Morawieckiego podczas słynnej konferencji prasowej w styczniu br.
Bergman, dziennikarz gazety „Yediot Aharonot”, przekonał wielu agentów Mossadu, Shin Bet i wojska izraelskiego, aby opowiedzieli swoje historie. Niektórzy z nich używali nawet swoich prawdziwych imion i nazwisk. Rezultat tych wywiadów to „Rise and Kill First: The Secret History of Israel’s Assassinations Assasinations”, ponad 600-stronicowa książka zawierająca również opis zabójstw przeprowadzanych przez organizacje paramilitarne, które działały przed powstaniem Izraela w 1948 roku.
Reklama / Advertisement
Opierając się na około tysiącu wywiadów i tysiącach dokumentów, Bergman opisuje wiele technik mordowania i twierdzi, że izraelska machina śmierci stosowała zwykłe zamachy, setki trucizn w tym zatrutą pastę do zębów, która zabija po miesiącu, uzbrojone drony, wybuchające telefony komórkowe, zapasowe opony ze zdalnie sterowanymi bombami. Mordowano wrogich przywódców, potencjalnych terrorystów, ale także obcych naukowców.
Czytaj także: Izraelski dziennikarz wzywa rząd: „Trzeba walczyć z Polską w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych, żądać zwrotu mienia”
Najwięcej zamordowano przywódców palestyńskich, w tym tych związanych z bojówkami Hamasu w Strefie Gazy.
Książka sugeruje, że Izrael użył zatrucia promieniowaniem, aby zabić Jasira Arafata, przywódcę palestyńskiego, który był założycielem ruchu Fatah. Śledztwa w sprawie jego śmierci nadal trwa.
Izraelska agencja szpiegowska Mossad, jak twierdzi autor, próbowała powstrzymać jego postępy w pracy nad książką, nachodząc byłych agentów i funkcjonariuszy i ostrzegając ich przed udzielaniem wywiadów.
Tytuł książki pochodzi od starożytnego napomnienia z żydowskiego Talmudu: „Jeśli ktoś przyjdzie cię zabić, najpierw wstań i zabij go.” Bergman mówi, że duży procent osób, z którymi rozmawiał, cytował ten fragment jako uzasadnienie swojej „pracy”. Cytowany przez niego prawnik wojskowy, deklaruje, że takie operacje są legalnymi działaniami wojennymi.
Bergman nazywa izraelski aparat zabójczy „najmocniejszą, najsprawniejszą maszyną do zabójstw w historii”. Pisze, że wiele technik izraelskich zostało później zaadoptowanych przez USA.
Książka zawiera historię osobowości i taktyki różnych tajnych służb. W latach 70. XX w. nowy szef Mossadu otworzył setki komercyjnych firm za granicą, sądząc, że pewnego dnia mogą się przydać. Na przykład Mossad stworzył przedsiębiorstwo żeglugowe na Bliskim Wschodzie, które wiele lat później przydało się do zapewnienia bezpiecznej pracy zespołu zabójców na wodach w pobliżu Jemenu.
W imię bezpieczeństwa państwa izraelscy urzędnicy nie tylko podążali drogą legalności, ale też ją deptali. „Podsumowanie egzekucji podejrzanych, którzy nie stanowili bezpośredniego zagrożenia, nie naruszali prawa Izraela i zasad wojny – daje dużą liczbę”, pisze Bergman.
Autor książki ma reputację niestrudzonego dziennikarza, który w ciągu ostatnich dwudziestu lat opracował setki świadomych źródeł w środowiskach wywiadu. Jest na uprzywilejowanej pozycji – korespondenci wojenni utrzymują regularne kontakty z wysokimi urzędnikami obrony, ale muszą składać swoje raporty do biura cenzury wojskowej, która często wycina większość najbardziej soczystych rzeczy. Ale Bergman ma doskonałe źródła we wszystkich trzech organizacjach tajnego mechanizmu zabijania: w Dyrekcji Wywiadu Wojskowego, w agencji szpiegowskiej Mossad i w służbie bezpieczeństwa wewnętrznego Shin Bet. „Z jednej strony prawie wszystko w kraju związane z wywiadem i bezpieczeństwem narodowym jest klasyfikowane jako „ściśle tajne” – pisze. „Z drugiej strony, wszyscy chcą mówić o tym, co zrobili.”
Czytaj także: Nie było żydowskich sprawców zbrodni? Zobacz, czyje nazwiska Morawiecki powinien wymienić w Monachium
Ogólne wrażenie, jakie daje jego książka na temat władz izraelskich, to, że są to wojowniczy książęta, którzy nieustannie szukają twórczych nowych sposobów identyfikacji i zabijania swoich wrogów, przekonując samych siebie, że są nie tylko najlepsi w tym, co robią, ale także najbardziej moralni. Męczą się osobistym ciężarem zabijania niewinnych cywilów wraz z ich wrogami, ale nieuchronnie usprawiedliwiają swoje własne uczynki – i ukrywają swoje niekiedy kłopotliwe błędne kalkulacje.
Bergman maluje mrożący krew w żyłach obraz ewolucji programu zabójstw, podczas gdy Izraelscy skrytobójcy stali się coraz bardziej zdolni do atakowania swoich celów przy pomocy bomb samochodowych, pocztowych, nalotów, urządzeń wybuchowych przyczepionych do samochodów przez agentów na motocyklach, a nawet zatrutych baklaw.
Początkowo, pisze Bergman, licencji na zabijanie mógł udzielić tylko premier. Ale kiedy proces okazał się zbyt czasochłonny, szefowie tajnych agencji utworzyli obejście „za pomocą którego zabójstwo zostało nazwane czymś innym, aby było objęte innym protokołem decyzyjnym”. Program został uzupełniony o własne orwellowskie słownictwo: zabijanie niewinnych cywili zostało oznaczone jako „przypadkowe uszkodzenie”, podczas gdy zabójstwa stały się znane jako „celowa profilaktyka”.
Źródło: „Daily Mail”
Podał: JerzyN [WIEC]
 
 
 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  5*

  Już czytam :-)

  Pozdro!
 • @ Autor
  "...zapasowe opony ze zdalnie sterowanymi bombami..."

  Obstawiam, że Duda też.
 • @Jasiek 13:54:57
  "Obstawiam, że Duda też."

  A ja jestem pewny udziału tych służb w operacji fałszywej flagi z 10.04.2010 roku
  Pzdr.
 • Żydzi
  .
  - https://marucha.wordpress.com/2018/07/30/zrodla-niecheci/#comment-771445

  ta najoczywistsza oczywistość jakoś nie dociera do ludzi, czyżby łby zostały przez media gównego nurtu aż tak zakute ?
 • @35stan 14:19:49
  Też tak myślę.
 • AMAN
  -
  jest największym wywiadem Izraela, autor zajmuje się tymi mniejszymi "Mossad i Shin Bet". Liczbę ofiar żydowskich mordów należy ekstrapolować znacznie w górę.

  Nawiązując do mego poprzedniego tekstu, taka być może przydatna wskazówka

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz
 • Bergaman po prostu napisał atrykuł na zamówienie Mossadu;
  Po co?
  Aby ukazać morderców w bardziej ludzkim świetle;
  aby dać im pewne rozgrzeszenie bo kierowali się racją stanu Izraela;
  aby odwróćić uwagę od ich najbardziej pogrążających i odrażających zbrodni jak 9/11, zestrzelenie MH17 nad Ukrainą i tym podobnych a nie majacych uzasadnienia w racji stanu Izraela a tylko w supremacji syjonistów na świecie;
  aby pokazać że stosują klasyczne technologie zabijania, podczas gdy na światło dzienne wychodzą ich zbrodnie przy użyciu najnowocześniejszych technik zabijania przy użyciu mirkobów i toksyn projektowanych pod słabości indywidualnych organizmów, a także przy użyciu generatorów zabójczych promieniowań różnego rodzaju;
  by przedstawić ich raczej lokane pole działania na BW, podczas gdy ich terenem działania jest cała Ziemia;
  by w podtekście wystraszyć potencjalnych wrogów syjonizmu gdyż wywoływanie strachu to też forma działań operacyjnych obliczona na zniechęcenie/sparaliżowanie przeciwnika.
 • @Nibiru 15:43:11
  Ten tekst ukazal sie na portalu Najwyzszy Czas
  - a pod nim ciekawa dyskusja

  https://nczas.com/2018/07/29/putin-i-jego-fsb-to-zart-najwiecej-skrytobojstw-przeprowadzaja-mossad-i-shin-bet-tak-twierdzi-ronen-bergman-pisarz-ktory-zaatakowal-premiera-morawieckiego-w-monachium/
 • Wcale rozsądnie
  .
  @Nibiru 15:43:11 omawia ważny aspekt donienisienia.

  Istotnie, tego rodzaju "odkrycia" czy "przcieki" są z reguły inspirowane przez słuzby, w końcu służby muszą same dostarczyć materiału. Naturalnie niesposób jest zweryfikować, czy wynurzenia zawerają czysto syntetyczne dane, wydumane przez wydział wojny informacyjnej, czy też jest jakiś związek z realnymi przypadkami.

  O tym, że Mosad jest organizacją przestępczą jest wiadomo oficjalnie od dziesięcioleci, porwanie Eichmana, a o tym to słyszał każdy, kto się troche żdostwem zajmuje, było przestępstwem, ale mało kto to zauważył, tak dalece jest zagnojona świadomość ludności, o błaznach w tzw. rządach czy mediach to nawet nie wspominam.

  Podobnie ma się rzecz z tzw. "terroryzmem", to są operacje służb, częstokroć przygotowane w celu przepchnięcia ustaw obcinających prawa obywatelskie i rozszerzające samowolę służb.

  Niestety, świadomość ludności, o wiedzy nie wspominam, jest straszliwie zdegenerowana przez media gównego nurtu i pomocnicze, przeciętny człowiek nie ma nawet szansy przeprowadzić takie rozumowanie jak od Nibiru, nie ma bowem nawet odpowiedniej bazy pojęciowej. Na aspekt języka zwraca uwagę link

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Istotnie, okupant narzucił nam swój język i swoją semantykę, z tyminarzędziamy nie mamy nawet szansy poprawnie zinterpretować zjawiska, możemy jedynie za to wchłaniać jego obcą rzeczywistości propagandę.
 • @Laznik 23:07:12
  Dziękuję za ciepłe słowa Laznik. Pozdrawiam.
 • @Nibiru 15:43:11
  Ludzkość nie jest bezbronna tylko głupia, bo ma Obrońcę Doskonałego, dla którego te wszystkie mikroby, pola magnetyczne, UFO a nawet kule karabinów (jak wiele razy mogliśmy się przekonać) są niczym, nie stanowią najmniejszego problemu, ale ludzie wolą udawać że są wolni (od Pana Boga).
  Nie ma większego zniewolenia jak wolność od Pana Boga.
  To zniewolenie objawia się także w opisany w artykule sposób.
 • Ku pamięci
  Tu kłania się przykład pierwszego zombi nowoczesnej kryminalistyki doktora Ratajczaka zamordowanego i podrzuconego na parking centrum w Opolu
 • @gnago 17:58:12
  W 2010 roku "PressTV" donosił: (http://tiny.pl/h7sc6), że amerykański pisarz JP Bellinger uważa, że za śmiercią dr Ratajczaka może stać Mossad, a konkretnie jego agent Uri Brodsky, który w tym czasie przebywał w Polsce i został 4 czerwca 2010 roku aresztowany na lotnisku Okęcie na podstawie europejskiego nakazu aresztowania wydanego przez Niemcy. Po przeprowadzeniu procedury ekstradycyjnej, w dniu 12 sierpnia 2010 roku został przekazany stronie niemieckiej, by już 13 sierpnia na podstawie decyzji niemieckiego sądu, który zastosował zwolnienie go za kaucją, znaleźć się w Izraelu. Gazeta Wyborcza tryumfowała:"Uri Brodsky na wolności" (http://wyborcza.pl/1,75477,8249733,Uri_Brodsky_na_wolnosci.html).
 • Żydzi do ognia
  A teraz należałoby zapytać żydów, czy są przygotowani na następny holokaust który gotują sami sobie.
  Dzisiaj na cały świat głoszą straszną kaźń jakiej doznali w czasie II wojny, a zupełnie nie biorą pod uwagę tego, że czeka ich straszniejszy los na który sami sobie wystawiają bilety do ognia wiecznego. W końcu kto nie jest z Panem Jezusem Chrystusem, jest w pozycji wrogiej Synowi Bożemu. Tym grozi wieczne odrzucenie. Podobnie kłamcy, czy zabójcy wylądują w wiecznym ogniu piekielnym. Tak więc specjaliści od mordowania sami sobie gotują własny straszny los.
  Przerażająca jest ignorancja różnych grzeszników, którzy są gotowi grzeszyć dla chwilowych, przejściowych korzyści materialnych, czy dla zaspokojenia swej pychy, a zupełnie nie biorą pod uwagę że idą na wieczne zatracenie i wieczne męki. I to się dzieje w niby narodzie wybranym do tego, aby dzięki Izraelitom żyjącym z Bogiem inne narody uczyły się od Izraelitów poprawnej relacji z Bogiem.
  Czego można się dzisiaj nauczyć od żydów co do poprawności odnoszenia się do Boga?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031