Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
193 posty 2623 komentarze

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Wywiad Donalda Trumpa dla „The Hill” i największy błąd USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wywiad odbył się późnym wtorkowym popołudniem, po prezydenckiej konferencji prasowej z udziałem polskiego prezydenta Andrzeja Dudy.

 

 

 

 Gabinet Owalny

 
The Hill to amerykańska gazeta polityczna i strona internetowa opublikowana w Waszyngtonie od 1994 roku. Jest wydawana przez Capitol Hill Publishing, której właścicielem jest News Communications, Inc. Koncentrując się na polityce, polityce, biznesie i stosunkach międzynarodowych , The Hill swoim zainteresowaniem obejmuje Kongres USA , prezydenta, i kampanie wyborcze. Gazeta powstała w 1994 roku i została wydawana przez nowojorskiego przedsiębiorcę Jerry'ego Finkelsteina . Gazeta jest obecnie własnością jego syna Jimmy'ego Finkelsteina, który jest jej szefem.
Prezydent Trump poruszył szereg tematów we wtorkowej rozmowie w Gabinecie Owalnym z udziałem Johna Solomona i Bucka Sextona z Hill.TV.
Wywiad odbył się późnym wtorkowym popołudniem, po prezydenckiej konferencji prasowej z udziałem polskiego prezydenta Andrzeja Dudy.
Wywiad w znacznej części dotyczył polityki wewnętrznej administracji D.Trumpa a także atakom skierowanym na niego przez Demokratów, oskarżających go o to, że wygrał wybory z pomocą Rosji, dochodzeniu w tej sprawie prowadzonym przez prokuratora Millera, który wrócił z emerytury, by podjąć to śledztwo(po ataku w 2001 roku na WTC - 9/11, to Robert Miller prowadził dochodzenie. W 2001 r. tylko dwóch obywateli USA potępiło niespójność wersji Busha potwierdzanych przez R.Millera: demokrata Jimmy Walter, który został zmuszony do emigracji, oraz Donald Trump, który wszedł do polityki i został wybrany na prezydenta.
Jeśli chodzi o politykę zagraniczną, to prezydent D.Trump sam, nie pytany przez dziennikarzy, poruszył sprawę zaangażowania militarnego USA na Bliskim Wschodzie.
Powiedział:
(…)A tak przy okazji, najgorszy pojedynczy błąd, jaki kiedykolwiek popełniono w historii naszego kraju – to zaangażowanie się militarne USA na Bliskim Wschodzie przez prezydenta Busha. Obama może i źle prowadził tę wojnę, ale wejście do niej, jest dla mnie największym pojedynczym błędem popełnionym w historii naszego kraju, ponieważ wydaliśmy na wojny na Bliskim Wschodzie 7 bilionów dolarów. Teraz, jeśli chcemy naprawić tę politykę w którymś miejscu, oni mówią: „ nie róbmy tego”. 7 bilionów dolarów i miliony istnień ludzkich - wiesz, że lubię liczyć obie strony. Miliony istnień ludzkich.Dla mnie to najgorszy pojedynczy błąd popełniony w historii naszego kraju. Wojna domowa, to wojna którą możesz zrozumieć. Wojna domowa, to wojna domowa. Ta jest inna. Dla nas to, aby udać się na Bliski Wschód, to nie było sprawiedliwe, to był zły dzień dla naszego kraju, powiem ci.(…).
W USA istnieje zakulisowe centrum sterujące polityką mającą realizować projekt Nowego Porządku Światowego(NWO) i które było odpowiedzialne za zaangażowanie militarne USA na Bliskim Wschodzie. W swej polityce wykorzystywało prowokacje, które miały usprawiedliwiać i zyskiwać poparcie ze strony społeczeństwa dla rozpoczynania tych wojem.
Tak było w przypadku ataku na Irak(pretekstem w tej prowokacji było rzekome posiadanie przez Irak broni masowego rażenia. Udział polskiego wojska, to też polski udział w tej zbrodni(były prezydent A.Kwaśniewski mówił później, gdy okazały się nieprawdą te oskarżenia Iraku, że USA nas oszukały).
Nauka z Irakiem „poszła w las” bo po prowokacji z WTC-9/11, znowu Polska stanęła obok USA i wysłała wojsko polskie do Afganistanu.
Gdy Obama w 2011 roku rozpoczął destabilizację Płn.Afryki pod eufemistycznie brzmiacą nazwą: „Arabska Wiosna” i wraz z UK oraz z Francją zaatakowano Libię, tylko z powodu sprzeciwu Niemiec, D.Tusk nie wysłał naszego wojska na front libijski, ale za to posłanka opozycyjnego PIS-u Anna Fatyga, gardłowała za wysłaniem naszego wojsaka do Libii.
Ostatnim aktem naszego udziału w wojnie na Bliskim Wschodzie było wysłanie przez nowy już rząd „dobrej zmiany”(szkoda, że nie wtej sprawie), skromnego kontyngentu naszego lotnictwa do bazy w Kuwejcie, z misją patrolową na wojnie z ISIS.
Wracając do D.Trumpa i jego zapatrywaniach na politykę zagraniczną USA za czasów jego poprzedników, to warto przypomnieć jego oskarżenia pod adresem H.Clinton w czasie kampanii wyborczej w 2016 roku:
 
"Has she apologized for Iraq? For Libya? For Syria? Has she apologized for unleashing ISIS across the world?
Has Hillary Clinton apologized for the decisions she made that have led to so much death, destruction and terrorism?” 
 
http://thehill.com/blogs/pundits-blog/presidential-campaign/291931-full-speech-donald-trump-in-battleground-north
 
Tłumaczenie(Tłumacz Google):

„Czy ona przeprosiła za Irak? Za Libię? Za Syrię? Czy ona przeprosiła za rozpętanie terroryzmu przez ISIS na całym świecie?
Czy Hillary Clinton przeprosiła za decyzje które podjęła a które doprowadziły do tak wielu śmierci, zniszczenia i terroryzmu?"
 
W czasie kampanii wyborczej wypowiedział się też o tym zakulisowym centrum sterującym polityką mającą realizować projekt Nowego Porządku Światowego(NWO) i które było odpowiedzialne za zaangażowanie militarne USA na Bliskim Wschodzie.
 
https://www.youtube.com/watch?v=0pQ8Vo-vpMQ
 
To to centrum NWO doprowadziło do polityki resetu z Rosją w czasie prezydentury Obamy i jest współodpowiedzialne za zbrodnię na polskich elitach z 10.04.2010 roku.
 

 

 

KOMENTARZE

 • Zydzi maja 2 wady genetyczne.
  1.Nie potrafia przewidywac skutkow swego postepowania.
  2.Nie wynosza z tego zadnych wnioskow i z tumanskim uporem robia znowu to samo.
 • @staszek kieliszek 21:57:44
  To wynika z ich cywilizacji Talmudu.
  W procesie wychowania i kształcenia wpajane są im przekonania o ich wyjatkowości i "wybraniu", co powoduje iż są przekonani, ze wszystko co robią, robią najlepiej.
 • Największym błędem
  USA jest pozwolenie, aby czosnkowe smrody przejęły to państwo , a w 1913 roku utworzyły FED i wprowadziły podatek dochodowy.
 • @zbig71 00:02:18
  Zgadzam się, to był "grzech pierworodny" Ameryki, źródło wszystkich następnych grzechów Ameryki.
  Co sądził o Żydach Prezydent USA Benjamin Franklin, jeden z „ojców założycieli” Stanów Zjednoczonych Ameryki?

  Oryginalny fragment jego wypowiedzi z 1789 roku znajdujący się w Benjamin Franklin Institute w Filadelfii, oraz jego tłumaczenie.

  (...)Gentlemen, we have before us a painful question, more than the question of Rome : it is a question of Jew. In what ever country Jews settled, they lowered its moral standards, destroyed its mercantile standards, derided their religion and undermined it. They created a country with in a country. For over a 1700 years they bemoaned on their pitiful fate, specifically that they were expelled from their lands, but gentlemen if the civilized world was to give Palestine back to them , they would immediately find a reason not to return there. Why? Because they are vampires and live off other vampires. They can not support themselves: they must live off Christians or other people who do not belong to their race. If they are not expelled from our county by the power of our Constitution, it will be certain, that in the span of less than 200 years, they will come to us in such numbers that they will be dominant and overtake the country. They will alter the method of governing for which we American people, shed our blood, gave up our lives and risked our freedom and our descendants will work so as to increase their wealth when they will be in their shops rubbing their hands. Gentlemen I warn you that if you do not expel the Jews from your country for ever, your children and descendants will curse you from their graves. Jewish ideals are not the American ideals and even though they live amongst us for generations, this leopard is not capable to change its spots. They endanger our institutions and therefore they should be expelled from here by our Constitution. (...)

  (...)Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim Żyd. W którym tylko kraju osiedlili się Żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii i podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych narodów, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą dominowali i opanują nasz kraj. Zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeżeli na wszelkie czasy nie usuniecie Żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą! Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.(...)
 • @staszek kieliszek 21:57:44
  Taaa.
  I dlatego osiągnęli obecną pozycję, bogactwo oraz wpływy.
  Jest dokładnie odwrotnie niż pan pisze.
 • @AlexSailor 18:40:22
  To proszę to szczegółowo uzasadnić a nie uprawiać pustosłowia.
 • @AlexSailor 18:40:22
  Tak.To prawda ,ze obecnie osiagneli pozycje i wplywy ale to powtarzalo sie wielokrotnie w histori swiata i ciagle byli przeganiani z kraju do kraju.Nie maja hamulcow w swej rzadzy do pieniadza bez pracy, do wladzy. Powtarzaja ten sam blad w kolo Macieju. Niektorzy zrozumieli swoj blad i dobrowolnie przeszli na katolicyzm. Mam w mojej rodzinie takich. Przechrzcili sie 100 lat temu, zostali katolikami i nie mozna nim teraz nic zarzucic. Pracuja na pieniadze rekami, glowami a nie zyja z geszeftu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031