Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
193 posty 2623 komentarze

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Sherlock Holmes na temat zdjęcia ze stojącym Prez.Dudą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak było naprawdę podczas podpisywania wspólnej polsko amerykańskiej Deklaracji, nie dowiedzieliśmy się oficjalnie od współpracowników Pana Prezydenta A. Dudy?

 

 

Jak było naprawdę podczas podpisywania wspólnej polsko amerykańskiej Deklaracji, nie dowiedzieliśmy się oficjalnie od współpracowników Pana Prezydenta A. Dudy?
Dowiemy się w końcu oficjalnie czy nie, tego nie wiemy, więc zabawmy się Sherlock'a Holmes'a.
Patrząc na zdjęcie Gabinetu Owalnego a dokładnie na biurko Prezydenta USA zauważamy, że po obu stronach tego biurka stoją krzesła, których oparcia są zlokalizowane bardzo blisko narożników biurka od strony fotografa:
 
 
Sytuacja mogła wyglądać następująco:
Pan Prezydent D.Trump i Pan Prezydent A.Duda siedzieli, Trump w swym fotelu co zawsze a Duda na krześle z lewej strony, patrząc z kierunku fotografa.
Siedzieli i rozmawiali a potem przyniesiono im przygotowaną Deklarację do podpisu.
Siedząc czytali ją a gdy skończyli poproszono ich by ją podpisali i moment podpisania miał uwiecznić Fotograf na zdjęciu.
Gdyby Pan Prezydent A.Duda siedział podczas podpisywania, to z uwagi leworęczności(podpisuje lewą reką) było by mu niewygodnie podpisywać na siedząco i na zdjęciu nie była by widoczna uśmiechnięta twarz z przodu(en face) tak jak twarz Prezydenta Trumpa.
Dlatego zdecydował się wstać(lub mu tak podpowiedziano) i pozować do zdjęcia na stojąco, z twarzą skierowaną do przodu. 
 
 
Porównując oba załączone wyżej zdjęcia trzeba stwierdzić, że ujęcie (fragment rzeczywistości przedstawionej na zdjęciu- wielkość kadru) przedstawione na zdjęciu nie obejmuje swym zasięgiem narożników biurka od strony fotografa czyli miejsc w których znajdują się oparcia krzeseł stojących zazwyczaj po obu stronach biurka a tym samym nie możemy autorytatywnie potwierdzić, czy stały one podczas tej ceremonii podpisywania deklaracji i czy wniosek z rozumowania Sherlock'a Holmes'a jest w 100% prawdziwy.
Aby bardziej uwiarygodnić rozumowanie naszego detektywa, przywołajmy wywiad udzielony przez D.Trumpa dwóm dziennikarzom z "The Hill", tego samego dnia w którym podpisano Deklarację Duda-Trump i to po zakończeniu tej ceremonii i konferencji prasowej po niej:
(...)Here is the extended conversation, which took place late Tuesday afternoon following the president’s press conference with Polish President Andrzej Duda.(...)
Tł. Google:
(...)Oto rozszerzona rozmowa, która odbyła się późnym wtorkowym popołudniem po prezydenckiej konferencji prasowej z udziałem polskiego prezydenta Andrzeja Dudy.(...)
https://thehill.com/hilltv/rising/407440-read-president-trumps-exclusive-interview-with-hilltv
Można przypuszczać, że rozmowa-wywiad D.Trumpa z dwoma dziennikarzami "The Hill" odbył się przy biurku Prezydenta Trumpa a dziennikarze siedzieli na tych z boku biurka ustawionych krzesłach(wywiad medialny Prezydenta jest częścią oficjalnych czynności Prezydenta i nie mógł się odbywać na siedząco, na stojących w Gabinecie Owalnym kanapach, bo one służą do nieoficjalnych spotkań Prezydenta ze swoimi współpracownikami.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • W jakim celu ?
  A może zamiast dociekać czy ten żydofilski pajac stał, siedział czy leżał, zastanówmy się nad treścią wspomnianej deklaracji i wyśledźmy, kto ją napisał, pod czyje dyktando i w jakim celu ?
 • Widzę, że ta kolejna wpadka Dudy mocno odbija się na samopoczuciu środowisk PiS
  Czyżby zaczynały powstawać teorie spiskowe :), czy po prostu autor należy do tego odsetka Polaków u których teorie spiskowe są elementem naturalnym. Występowanie takich ludzi dowodzą badnia. Przecież wpadek było tam więcej, na kolejnym zdjęciu Duda stoi w miejscu żony Trumpa, zaś Trumpowie stali na dywanie, a rozdzieleni Duowie poza dywanem.
  http://magazyninformacyjny.pl/wp-content/uploads/2018/09/02_jsz_0249.jpg

  PiSiewicze kolejny raz wykazali swoje kompetencje i nic więcej.

  Te zdjęcia udostępnili Amerykanie. PiS znalazł winnego tego "Sukcesu", to Szczerski, którzy rządzi w kancelarii prezydenta. To podobnież on zadecydowł, że podpisanie nastąpi w gabinecie, Prezydenta USA. Jak widać na zdjęciu nie ma tych dwóch krzeseł i nie ma co wymyślać tego, czego nie ma. Grupa trzymająca władzę, nad PO-PiS zdecydowała, że z Dudy należy zrobić podobne pośmiewisko jak zrobiono to z Komorowskim. Pytanie, czy decydenci (grupa trzymająca władzę) zdecydują, że nowym prezydentem ma być człowiek z PO czy z PiS. Dziś PiS nie ma szansy na wystawienie nowego kandydata, bo Duda na pewno wystartuje, jeśli będzie dugi, głosu się podzielą i PIS przega.
 • @Zawisza Niebieski 23:11:16
  "Jak widać na zdjęciu nie ma tych dwóch krzeseł i nie ma co wymyślać tego, czego nie ma.


  Dla POlszewickiego zezowatego durnia, krzeseł nie ma a faktycznie tak jak napisałem, z ujęcia przedstawionego na tym zdjęciu nie można orzec czy były czy ich nie było.
  Dlatego przytoczyłem info o wywiadzie udzielonym przez Trumpa zaraz po konferencji prasowej prezydentów, co sugeruje iż te krzesła tam były.
  Zezowaty POlszewik musi odwracać kota ogonem.
 • Autor
  Wszystko to bardzo mozliwe, jednak durnowaty usmieszek p.Dudy dziwnie kontrastuje z dosc kwasnym wyrazem twarzy p.Trumpa.
 • @35stan 10:35:58
  Gdy już resztki rozumu zażre "PiSowska miłość" człowiek nie potrafi napisać kilku zdań bez używania epitetów "Dla POlszewickiego zezowatego durnia". Nawet nie jesteś w stanie zrozumieć jake tymi słowami wystawiłeś sobie świadectwo.

  Tak jak Duda ośmieszył Polskę na tej wyprawie to się w głowie nie mieścii, ale by to zrozumieć, o trzeba troszeczkę mieć wiedzy i troszeczkę kultury i troszeczkę znajomości świata i szczyptę rozumu.

  Co zrobił Duda? Pojechał do prezydenta kraju, który uważa się za mocarstwo ogólnoświatowe, pomachał mu przed nosem czekiem, chciał połaskotać ambicję nazwą "Fort Trump" i myślał, że jest wielkim dyplomatą. Trump rzuci mu się do stóp i zakrzyknie, już budujemy fort mojego imienia.
  Jarek-zwykły poseł, któremu dziś PiSowskie gazetki tytuły warte kupki kłaków z pompą za pieniądze spółek skarbu państwa fundują z pewnością by na to poleciał. Błaszczak (podobnież jego ministerstwo jest autorem tej "wazeliny 100-lecia". Świat się śmieje, a trolle zwijają się, by wytłumaczyć, że to nie śmiech, z uśmiech poszanowania.

  Dlatego Amerykanie pokazali kogo mamy za prezydenta publikując te zdjęcia. Polak myślący to zrozumiał, a elektorat "miłości PIS" odwraca Alika ogonem i jak Błaszczak pręży pierś po "ordery".
 • @Zawisza Niebieski 20:02:28
  Tak jak twoja POlszewia poniżyła Polskę , mordując 96 polskich obywateli, opluwając polskich pilotów, by realizować szwabsko ruskie interesy w postaci rusko szwabskiej Tysiącletniej IV Rzeszy niemieckiej od Atlantyku po Pacyfik z czekistą Putinem jako wodzem Eurazji(w zastępstwie nieżyjącego Hitlera), tak nikt oprócz jej poprzedniczki Targowicy nie uczynił więcej zła Polsce i Polakom.
  A ty jesteś wszą chwalącą tych zbrodniarzy i złodziei, wszą, bezmózgiem i śmierdzącą sowiecką onucą.
 • @35stan 20:41:28
  Trzy lata miał Macierewicz na udowodnienie swojej teorii wybuchowej, choć każdy kto ma choć minimalne wykształcenie techniczne, chemiczne wie, że ładunek termo baryczny zostawia określone ślady na ludzkich zwłokach. Wykopano wszystkie ofiary tej katastrofy, śladów ładunków wybuchowych, śladów zamachu nie znaleziono. to budzi frustracje,. Mógł powołać grupę ekspertów międzynarodowych, nie powołał, albo nie znalazł nikogo, kto by jego konfabulacje poparł. Dziś nawet w PiS nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy w opowiastki Macierewicza. Nikt też się z niego nie śmieje, bo to przypadek kliniczny, a z chorych nie wypada się śmiać. Ostatnio opowiadał, że jak Jaki zdobędzie stanowisko prezydenta Warszawy to wyburzy Pałac Kultury i Nauki i postawi tam słupek pomysłu Macierewicza. Odpowiedź Jakiego była krótka, można ją streścić, panie Antoni, proszę wziąć leki.

  Dziś mało kto w Polsce wierzy w to, że do tej katastrofy doprowadziło cokolwiek innego niż "pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji" "zmieścicie się chłopcy". PIS już historia oceniła, tej krwi z rąk swych nie zmyją. Nie popiera się zbrodniarzy, dlatego nie popieram PiS, ani ich pomników budowanych z frustracji.

  Zaś was, opowiadaczy historyjek scince fiction należy traktować jako obiekty do badań na styku psychologii i psychiatrii. O czym świadczy potok słów, dziwnych słów jaki z ciebie wypływa, choć nie obraźliwych, bo nie traktuje się poważnie, tego co mówią ludzie chorzy. Jak wykazały badania prowadzone po WTC, po zamachu na JFC, po śmierci Diany, jest pewien odsetek społeczeństwa podatnych na teorie spiskowe.

  Dzięki PIS śmieje się z nas, niestety z nas Polaków Europa, dwie ostatnie wycieczki Dudy i śmieje się z nas cały świat. 27:1, teraz 100: 6 w sprawie potraktowania jako nic nie znaczącej grupki kolesiów, zbiorowego KRS. Nie ma ani jednego kraju, który by nas popierał. Węgry, gdzie w rozpaczy PiS chciało szukać poparcia raz po raz głosują przeciw chorym pomysłom PiS. No ale dla was to dowód na to, że to PiS jest mądry, a cały świat głupi. Wyrzucają ich z kolejnych organizacji międzynarodowych, teraz w USA zrobiono pośmiewisko z Dudy, nie PO, nie Donald Tusk, a administracja USA, bo zrobił z siebie durnia i obraził prezydenta Trumpa robiąc z niego takiego co poleci na łapówkę i na wazeliniarską nazwę Fort Trump. Ale to przecież PiS zwyciężył, prawda? Kolejny sukces, kolejni się z nas śmieją.
 • @Zawisza Niebieski 23:12:43
  The Visit of the Presidential Couple to the United States of America

  https://pbs.twimg.com/media/Dn22BnWXUAA_qbh.jpg

  Aaaaauuuuuu
 • @Husky 23:45:46
  No piękny ten nasz prezydent, tylko czemu zachowuje się tak, że nas ośmiesza co chwilę? No ale w kraju, w którym 69 letni "zwykły poseł" ustanawia prawo, że 65 latkowie nie są umysłowo w stanie rozsądzać zgodnie z prawem, największa głupota może być możliwa.
 • @Zawisza Niebieski 00:26:18
  Niech Bóg błogosławi Polskę i Stany Zjednoczone na najbliższe 100 lat” - prezydent Andrzej Duda na obchodach stulecia odzyskania niepodległości w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku

  https://pbs.twimg.com/media/Dn40sWvUcAAqGCf.jpg

  Aaaaauuuuuuuuuuu
 • @Husky 00:34:01
  Już wczoraj proponowałem leki na ból, ale widzę, że nie pomagają, bo nadal wyjesz. Ale może zaczniesz merdać ogonkiem. „Patrioci PiS” wspierają swoją ojczyznę.
  https://fakty.interia.pl/prasa/news-dgp-polscy-zolnierze-pojada-na-wzgorza-golan,nId,2635122
  Powinieneś być dumny ze swych rodaków. Przecież obrona tego kraju to wasz interes, i wypełnianie testamentu L. Kaczyńskiego. "Bez względu na to, kto będzie rządził w Polsce... interes Izraela będzie zabezpieczony". I dziś wypełniacie sojusznicze obowiązki.

  A zdjęcie, napisałeś Konsulat Generalny RP i Duda przemawia na tle dwóch flag USA i jednej polskiej? Jednak patrząc na to zdjęcie, moje wyrazy uznania fotografa amatora jakim jestem dla fotografa, który wykonał to zdjęcie. Tam w lustrze widać o ile się nie mylę pierwszą damę. Uwielbiam takie zdjęcia. Pełen profesjonalizm autora.
 • @Zawisza Niebieski 23:12:43
  "opowiadaczy historyjek scince fiction należy traktować jako obiekty do badań na styku psychologii i psychiatrii"

  Prostszym wyjaśnieniem jest niski iloraz inteligencji, mierzony błędnymi odpowiedziami na proste pytania. (Co nie usprawiedliwia zbereźników co zwodzą maluczkich).
 • @Pedant 03:06:11
  Badania nukowe nad innymi przypadkami masowego powstawania teorii spiskowych dowodzą, że wystarczy uzyskanie masy krytycznej 10% społeczeństwa, która uwierzy, by takie teorie zaczęły powstawać samoistnie. Tę rolę zapalnika spełnił Macierewicz opowiadając niedorzeczne rzeczy, o sztucznej mgle, o wywożeniu osób z miejsca katastrofy i inne idiotyzmy. Tu pojawiają się ludzie, co zaczynają puszczać wodze fantazii, uzyskują poklask innych, stają się kimś ważnym w danej grupie i to daje satysfakcję. Wreszcie sami w to wierzą. Później czeka ich ciężki los, ludzie zaczynają rozumieć, że to bzdury. I wtedy pojawiają się frustracje widoczne u autora "mordując 96 polskich obywateli, opluwając polskich pilotów,"
 • @Zawisza Niebieski 07:52:28
  To Bareja żyje ?
 • @Husky 10:10:45
  Niestety Bareja już nie żyje, a tak go dziś brakuje. Tematów na komedie byłoby ogrom, zaś teks "mój mąż z zawodu jest PiSiewiczem", z pewnością zrobiłby furrorę.
 • @35stan 10:35:58
  A tak atakowali Andrzeja Dudę! Zobacz, jak prezydent Francji wygląda na zdjęciu z Donaldem Trumpem. Tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie prezydenta Francji, które już wywołuje kontrowersje, szczególnie jeżeli porównamy je ze wspólnym zdjęciem Duda-Trump z ostatniego posiedzenia ONZ.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iOTYxYy9wLzIwMTgvMDkvMjcvODI1LzM2MC9iMmU3MzcwYmFhYmI0N2MzYjBkMjkwOGE3MTdkNTIzOS5qcGVn.jpeg
  Hej Lewaczki może teraz się pośmiejemy? PAD w ONZ Andrzej Duda - Donald Trump - Emmanuel Macron.

  https://pbs.twimg.com/media/DoC22YCXcAU1ciK.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DoDO2wjXUAYLQmS.png


  https://pbs.twimg.com/media/DoFRp17XcAA7-Gb.jpg


  https://pbs.twimg.com/card_img/1044623739139346432/ze8YIMSd?format=jpg&name=600x314

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031