Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
193 posty 2637 komentarzy

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Ukraina-wybory - Zełenski- Kołomojski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szczególne znaczenie Ukrainy w planach żydowskich syjonistów, mogliśmy obserwować , gdy II-etap po UE projektu NWO w postaci budowy Eurazji czyli unii UE i Rosji zaczął popadać w kryzys

 

 

  
                               Zełenski                                                                  Kołomojski
 
Kto wygrał I-szą turę wyborów prezydenckich na Ukrainie i czy "Komicy to potęga" jak napisała w notce blogerka @elig?
Sukces Zełenskiego w I-szej turze wyborów prezydenckich na Ukrainie to efekt stosowania  know how, sprawdzonego już w wielu podobnych operacjach, przez siły stojące za kurtyną i pociągające za sznureczki zaczepione do marionetek takich jak Zełenski.
 
 
Taką operacją było wykreowanie we  Francji E.Macrona na prezydenta a np. w Polsce(na mniejszą skalę) R.Petru z jego „.N” czy obecnie R.Biedronia z „Wiosną”.
To know how sprawdza się coraz częściej, bo populacja wyborców jest coraz bardziej podatna na przysłowiowe "sprzedawanie - gówna w celofanie".
Naiwny głupol uwierzy, że Zełenski sam z siebie wykrzesał tę moc przyciągania do siebie głosu wyborców.
 
 
Jego protektorem jest oligarcha Ihor Kołomojski, magnat mediowy, właściciel klubu piłkarskiego FK Dnipro, działacz społeczności żydowskiej na Ukrainie, od 2008 prezes Zjednoczonej Wspólnoty Żydowskiej w kraju, przewodniczący Dniepropetrowskiej Obwodowej Administracji Państwowej Ukrainy.
 
Radykalna sekta syjonistów Chabad - Lubawicz pragnie przenieść się na Ukrainę z USA., Chcą tam  budować dla siebie “miasto na górze”.
W dniu 6.5.2014 r. wiceszef Dniepropietrowska, podwładny KołomojskiegoB. Fiłatow, ogłosił projekt “Żydowski Kijów”.
 
W październiku 2012 r. w Dniepropietrowsku na Ukrainie zostało otworzone Centrum Kulturalne Menora.
Jest to nowoczesny budynek składający się z siedmiu segmentów o wysokości sześciu, jedenastu, szesnastu i dwudziestu jeden pięter,  o łącznej powierzchni około 50 000 metrów kwadratowych. Liczba segmentów budynku odpowiada liczbie ramion menory. Jest to największy na świecie ośrodek społeczności żydowskiej. Ester Katz szacuje liczbę Żydów w Dniepropetrowsku na 50000-60000 osób.
 
Budowa Centrum Menora została sfinansowana przez dwóch żydowskich przedsiębiorców, Giennadija Bogolubowa, przewodniczącego gminy żydowskiej Dniepropietrowska, oraz Igora Kołomojskiego przewodniczącego Zjednoczonej Żydowskiej Wspólnoty Ukrainy oraz gubernatora obwodu Dniepropetrowskiego.
 
Głównym rabinem synagogi jest Szmuel Kamieniecki z Chabad - Lubawicz. 

Na terenie Ukrainy ruch posiada swoich emisariuszy w 35 miastach, przy czym Dniepropietrowsk jest dla ruchu miejscem szczególnym.
 
Szczególne znaczenie Ukrainy w planach żydowskich syjonistów, mogliśmy obserwować , gdy II-etap po UE  projektu NWO w postaci budowy Eurazji czyli unii UE i Rosji zaczął popadać w kryzys z powodu załamującej się polityki resetu USA-Rosja z początkiem 2012 roku i klęski tej polityki w 2013 roku, czego wynikiem był Majdan na Ukrainie.
 
 
 Jeśli przywołamy to, czyje było "know-how" Majdanu i jego przeprowadzenie, kosztujące 5 mld$, jak to publicznie przyznała Pani  Nuland z DS USA za administracji Obamy, to jaśniejszy staje się nam łańcuch przyczynowo skutkowy tego co dzieje się na Ukrainie i wynikom I-szej tury wyborów prezydenckich, w których zwyciężył kandydat syjonistycznego Chabad-Lubawicz i oligarchy Kołomyjskiego.
 
 

 
 
 

KOMENTARZE

  • Czyli
    Wybory na Ukrainie to coś takiego, jak wybór w sowieckiej knajpie: możesz jeść, albo nie jeść. Jak mawiał klasyk Stalin, ważne jest aby wybory były wygrane!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031