Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
193 posty 2623 komentarze

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

Notre Dame w płomieniach a ....der-onet na posterunku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za co karą jest pożar katedry Notre Dame? Za laicyzację, LGBT, przyjmowanie uchodźców i odwrót od prawdziwej wiary?

 

 

W tekście pt. : "Kto nam opowie o pożarze Notre Dame?", Piotr Kozanecki pisze na onet.pl:

(...)

Za co karą jest pożar katedry Notre Dame? Za laicyzację, LGBT, przyjmowanie uchodźców i odwrót od prawdziwej wiary? A może za pedofilię księży, przepych i bogactwo kleru i stawanie po stronie oprawców a nie ofiar? A za co karą byłby pożar np. kościoła Mariackiego? Za Brukselę, Tuska i strajk nauczycieli? Czy za łamanie konstytucji, naruszanie praworządności i Srebrną? Koszmarne pytania i jeszcze gorsze odpowiedzi zalały polskiego Twittera.

(...)

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pozar-notre-dame-piotr-kozanecki-komentuje/8906hpl

 

Czujny dziennilarz der-onet , nie czekając na ustalenia odpowiedniej komisji do zbadania przyczyn pożaru, ruszył do walki z "teoriami spiskowymi", choć na tym etapie ustaleń wokół tego wydarzenia, nic pewnego jeszzcze nie podano do wiadomosci publicznej i różne dywagacje w blogosferze, jedne mniej, inne bardziej możliwe, nie powinny być czymś nieporzadanym, szczególnie po doświadczeniach z przeszłosci, gdy nie takie cuda-widy(np. 9/11, Smoleńsk 2010) się zdarzały.

Może dostał SMS-a i wie co ma pisać, któż to wie?

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • katedra
  Na pewno sfajczyli ją islamiści. HAHAHA. A meczet AL-AKSA krześcijanie. HAHAHA.Zydogenne odpryski zaczynają Się jarać. HAHAHA. Dziwne że żadna synagoga się nie jarała
 • @
  Prawdziwe znaczenie Katedry Notre Dame - Marek Taran

  https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/148519,notre-dame-nasza-pani
 • @ewinia 20:30:05
  Katedra Notre Dame wybudowana została na miejscu pogańskiego kultu matki ziemi.Kościół w Mileszkach w Łodzi wybudowany został na miejscu pogańskiej kontyny i też się sfajczył. Czyżby matka ziemia miała dosyć żydo krześcijańskich guseł?
 • @ autor
  Każdy wierzący modli się gdzie chce i jak chce. Np. ja lubię w katedrach.
  Jeśli mi przeszkodzisz, to kopnę ciebie w doopę i w dlaszym ciągu będę się modlił. Zrozumiał?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031