Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 2337 komentarzy

Tylko prawda jest ciekawa

35stan - mgr inż.inżynier urządzeń sanitarnych, projektant. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Jeśli piszę, to o konkretach i faktach,lanie wody czy bicie piany mnie nie interesuje, choć zjawiska te nie są mi obce.

"Znów między Niemcami a Rosją"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Romuald Szeremietiew o geopolityce i wojnie "polsko polskiej"

Zapoznałem się z wykładem Pana Romualda Szeremietiewa zamieszczonym na You Tube pt. "Znów między Niemcami a Rosją" i aż  zamarłem z niedowierzania; otóż Pan Szeremietiew dał wykład jakiego dotąd w Polsce na przestrzeni ostatnich kilku lat nikt z polityków , tych nieczynnych  a tym bardziej czynnych, nie był w stanie przedstawić(z jakich powodów, to odrębna kwestia). Nie były w stanie takiego wykładu przedstawić utytuowane głowy zajmujace się tymi sprawami naukowo i za nasze państowe pieniadze, okupujace instytuty czy katedry na uniwersytetach.

Co takiego powiedział Pan Szeremietiew, że tak go chwalę. Otóż nic nadzwycajnego, powiedział po prostu jak naprawdę wygląda polityka światowa(geopolityka) i na jej tle sytuacja Polski.

Ja, nie chwaląc się, piszę o tym już od przeszło dwóch lat, ale zainteresowania ten mój pogląd nie podzieliło zbyt wielu komentujących.

Mam nadzieję, ze ten wykład Pana Szeremietiewa rozpocznie naprawdę poważną debatę na temat polskiej kondycji jako państwa, Narodu i spoleczeństwa.

Pozwoli również wielu  czytelnikom zrozumieć prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej i poznać jej inspiratorów i wykonawców oraz interesy , które za tym stały i stoją.

 //www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e6ZF2Ff9O20#

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31